ProBook 455 G9 nasıldır?

Böyle düşünmeniz taraftarı değilim. İleride satarken kolay satarsınız. Ayrıca herhangi bir 3D grafik veya çizim programı açmaya çalışırsanız bunu o hafif cihazlarda yapamazsınız. Eğer ısınmayan güçsüz ama iş gören bir ekran kartlı laptop arıyorsanız bu cihaz size göre. 40W 2050 neredeyse güç tüketmiyor bile. Ayrıca hiç de ısınmaz 40W.
Öneri için teşekkürler ben zaten masaüstünden gelen biriyim. R9 380 4 gb, 8 gb ram ve fx 8300 işlemcim ile samsung 24 inç VA monitörüm vardı. 1.5 ay kadar önce anakartım yanınca farkettim ki artık oyun falan oynamıyorum. Autocad falan da kullanmıyorum. O yüzden birkaç bin liraya sistemi update etmek yerine çalışan parçaları 2. elde sattım. Uzun pil ömürlü, sessiz, hafif bir laptop arayışına geçtim. İş hayatımda kullanacağım programları uzun uzun araştırdım hiçbiri ekran kartından faydalanmıyor. O yüzden bu modeli seçtim yoksa böyle 3050 li bir modeli almayı düşünürdüm.

20kya rtx 3050 li Acer Nitro var. Ayrıca sizin attığınız 11. Nesil İşlemci. Üstüne üstlük bir de 1.2k pahalı.

Acer ile Msi'ı bir tutuyorsunuz. Aldığınız Acer malzeme kalitesi pil kalitesi ve ısınma konusunda attığım Msi'dan kat kat kötü. Size o cihazı önerirken 2050'nin güç tüketmeyeceğini cihazın ısınmayacağını söyleyerek önerdim. Yoksa Gigabyte marka 3060'lı laptopu önermeyi bende bilirdim kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı