Profesyonel Gaming mouse önerisi

HighNoon

Decapat
Merhaba, uzun zamandır oyun oynamaktayım ve birçok mouse kullandım. Son kullandığım Logitech G-900'ün orta tuşu bozuldu ve garantiye yolladım ancak tamir edemediklerini, stokta ürün olmadığını ve bu nedenle para iadesi yapılacağını söylediler ki para iadesi ürünü 1.5 sene önce aldığım fiyattan yapılıyor ben ürünü 550 TL'den almışken ürün şu an 1300-1500 civarında, bu sebeplerden dolayı yeni bir mouse bakıyorum. Profesyonel olarak oyun oynuyorum ve oynadığım oyunlardan gelir elde ediyorum, kısacası alacağım ürünü günde 1-2 saat değil 5-10 saat gibi uzun süreler kullanacağım. Logitech G900'ü kablosuz olduğu için tercih etmiştim ancak şu an aklımda daha basit ve çok popüler olan Logitech G102 ve çok başarılı olduğu söylenen SS senseiten var. Kullananlar varsa hangisini önerirsiniz, eksiklikleri nelerdir ve sizin önerebileceğiniz kablolu-kablosuz mouse önerilerini bekliyorum. (MOBA, FPS karışık olarak oynamaktayım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana önerim Zowie EC-1B ya da EC1-a sensörü çok iyi malzeme kalıtesi süper. İllahaki görmüşsündür. Ben 2. el almıştım 250 TL'ye 1 haftalık. Çok güzel mouse ama eğer bunu beğenmedim almam diyorsan SteelSeries senseiten de alabilirsin.

Geri
Yukarı