Profil fotoğrafından Facebook hesabı nasıl bulunur?

s3fa

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, birinin profil fotoğrafından Facebook hesabını öğrenmem gerekiyor. Kişinin adını soyadını bilmiyorum, sadece fotoğrafı var. Nasıl öğrenebilirim hesabını?

Zahmet edip okuyan, yardımcı olan herkese teşekkürler <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafı Google Görsellerden aratın. Eğer görsellerde çıkarsa adı soyadı da gözükür diye tahmin ediyorum.
Bu yöntem işe yaramıyor. Kişi çıkmıyor, fotoğrafa benzer başka fotoğraflar çıkıyor.
Hocam buradaki kamera resmine basıp. Resminizi seçin. Sonuçlar kontrol etmenizde fayda var.

.
Hocam denedim aynı şekilde yandex'den de denedim ama olmadı

Yardım edilmesi gerektiğini düşünmediğim başlık. Birisinin fotoğrafını bir şekilde çekip, sosyal medya hesabında rahatsız etmeyeceğinizi nereden bilebiliriz?
Neden birinin fotoğrafını gizlice çekip sosyal medyada aratayım ki..? Eğer bu bi bayan ise konuşmak istersem gider konuşurum fazla kasmaya gerek yok. Hem bayan değil erkek. Ayrıca kimseyi rahatsız etmek gibi bi niyetim yok. Fotoğraftan facebook yada twitter hesabını öğrenmeye çalışıyorum başka da bişey değil
Yardım edilmesi gerektiğini düşünmediğim başlık. Birisinin fotoğrafını bir şekilde çekip, sosyal medya hesabında rahatsız etmeyeceğinizi nereden bilebiliriz?
Nasıl yapıldığını biliyorsan söyle lütfen. Kötü bi niyetim yok.

Son düzenleme:
Normal bir fotoğraf değil profil fotoğrafı diyor. Yani kendi çekti diyelim çektiği kişinin o fotoğrafı profil fotoğrafı yapması lazım. Okuduğunu anlama önemli.

Normal bir fotoğraf değil profil fotoğrafı diyor. Yani kendi çekti diyelim çektiği kişinin o fotoğrafı profil fotoğrafı yapması lazım. Okuduğunu anlama önemli.
Aynen bende olan fotoğrafı da kişinin profil fotoğrafı zaten. Nasıl bulabilirim hesabı bir yolu var mı?

Aman tarım çok şey değişti! Benim yüklediğim fotoğrafa nereden eriştiyse beni oradan bulmasını temenni ederim. Gereksiz duyar kasmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı