Program Files (x86) Erişilemiyor Hatası

behlulseker

Decapat
Windows 10 işletim sistemim var ve program files (x86) klasörü açılmıyor. ''Dosya veya dizin bozuk okunamaz durumda.'' hatasını alıyorum.
382039

Hiçbir oyunu vb. şeyleri açamıyorum format atmadan yardım ederseniz sevinirim.

Harddisk bağlantılarını kontrol edin hdd ile ilkgili bir problem gözüküyor. Hdd tune ile bir sağlık taraması yaptırın.
Bilgisayarım notebook oldugu için Harddisk bağlantısını kontrol etmem zor olabilir.Fakat Hdd sağlık taramasını nasıl yapacagıma yardımcı olursanız sevinirim.

Hdd tune programını indir programı aç healt sekmesi var ordan startı tıkla. Kırmızı yerler hatalı yada badsector olmuş olabilir yeşil yerler sağlıklı demek. Ama testi sonuna kadar bekle program duruncaya kadar.

İlgili klasöre sağ tıkla özelliklerden Güvenlik sekmesine gel Yetkileri ayarlar mısın.
Yetkiler şu şekilde ve değiştiremiyorum.
383636

Hdd tune programını indir programı aç healt sekmesi var ordan startı tıkla. Kırmızı yerler hatalı yada badsector olmuş olabilir yeşil yerler sağlıklı demek. Ama testi sonuna kadar bekle program duruncaya kadar.
İndirdim fakat healt sekmesinde startı bulamadım.
383638

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı