Çözüldü Programlar tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FatihBugraUYANIK

Hectopat
Bilgisayarımda yaklaşık 1.5 gün önce sorunsuz çalışan program şimdi çalışmıyor. Çift tıklıyorum lakin hiçbir tepki yok. Görev yöneticisindeki işlemlerden takip ettiğim vakit açıldığını, 2-3 saniye sonra kapandığını görüyorum. Sebebi nedir? Nasıl çözebilirim?

Teşekkürler.
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Programlar nedir? Windows imajını nereden edindin? Bakım programı vs kullanıyor musun?
Yanıtınız için öncelikle çok teşekkürler. Program ArmA III oyunu için kullanmış olduğum yardımcı bir program EPM Rcon adında RCon programı. Bilgisayarın düzenli bakımını yapan birisiyim böyle bir şeyin olması beni şaşırttı açıkçası. Ben de zaten uzun zamandır bir format işlemi uygulanmamıştım bilgisayara. Bu olay vasıtasıyla windowsun olduğu diske bir format attım. " Format her şeyi çözer " falan :D neyse işte formatı attım belki düzelir düzelmezse temiz kurulum atarız sıfırdan diye. C formatlayınca düzeldi. Konu kilitlenebilir. Her şey için teşekkür ederim. İyi günler, iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı