Proje ödevi için kısa film fikri

TeknoHe

Decipat
Makaleler
1
Yer
Monitörün karşısında sosyalde geziyor.
Merhaba arkadaşlar. İngilizce hocam bana bir tane proje ödevi verdi. Tam 13 tane konu başlığı var. Ama ben içlerinden bunu seçtim. Seçtiğim maddede aynen şöyle yazıyor. Anladığım kadarıyla bir kısa film çekmemi istiyor. Peki kısa film için ne konusu önerirsiniz? Kardeşimle de çekebilirim. Az biraz montaj Green, screen falan da biliyorum. Süper kahraman, aksiyon tarzı ya da gündem ile ilgili şeyler de olabilir. Önerilerinize açığım. Aşırı abartma olmamak şartıyla tüm fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Konu başlığı: Write a short film screenplay of your own and record it. You can act yourself or with someone else.

Son düzenleyen: Moderatör:
Süper kahraman ve gündem deyince aklıma şu geldi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu uyarlayıp birşeyler deniyebilirsin bence neden olmasın :D

Süper kahraman ve gündem deyince aklıma şu geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu uyarlayıp bir şeyler deniyebilirsin bence neden olmasın :D.

Öğretmenin karşısına taytla çıkmak istemem hocam😁fikriniz için sağ olun. Ben örnek olsun diye dedim. Her konuya açığım. Kardeşimle yapabileceğim bir şey olursa daha iyi olur.

Hocam taytla çıkmana gerek yok :D arkana pelerin bağlasan yeter.
bu da çok iyidi bunun için pelerine gerek yok. Ek olarak Cem Yılmazın Kara Komik Filmlerinin ilkine göz atın derim. Dişleri olmayan bir insanın dışlanışı işleniyor sosyal mesaj tarzında birşey yapmak istiyorsanız bence güzel fikir @TeknoHe

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı