Proje ödevini değiştirebilir miyim?

MertKorkmaz54

Zeptopat
Daha fazla  
9. sınıfa başladım. İlk dönem proje ödevi seçmemiz için bir kağıt dağıtıldı, ben 5 tane ders yazdım. Ama yazdıklarımın arasında biyoloji yoktu. Hoca bana biyoloji dersinden proje ödevi vermiş. Biyoloji hocası ise çok zor bir ödev istiyor. Konuyu bile söylemiyor e-Okul'dan bakın diyor. Ben daha konuyu yeni öğrendim. Hocaya söylesem değiştirme şansı var mı? 2. dönemin ortasına geldik.

1711963549511.png

9. sınıfa başladım. İlk dönem proje ödevi seçmemiz için bir kağıt dağıtıldı, ben 5 tane ders yazdım. Ama yazdıklarımın arasında biyoloji yoktu. Hoca bana biyoloji dersinden proje ödevi vermiş. Biyoloji hocası ise çok zor bir ödev istiyor. Konuyu bile söylemiyor e-Okul'dan bakın diyor. Ben daha konuyu yeni öğrendim. Hocaya söylesem değiştirme şansı var mı? 2. dönemin ortasına geldik.

Eki Görüntüle 2156050
Rehberlikçiyle ya da müdür yardımcısıyla gidip konuş fakat değiştireceklerini sanmıyorum. Aynı zamanda kağıdın üzerine biyoloji yazmadığınızı özellikle belirtiniz.

Ya 5 tane seçenekte yoğunluk içindeyse rastgale bir ders vermişler büyük ihtimalle sallayın gitsin ya halledersiniz proje ödevi gece 3'te yapmaya başlanır :D

Geri
Yukarı