Proje ödevini yapmalı mıyım?

at0mdeniz

Decapat
Daha fazla  
10. sınıfım 2. dönem 1. matematik yazılımdan 10 aldım bugün yapılan sözlüde de 10 aldım öncesinde matematikten proje almıştım. Hocamız proje ödevi için 40 adet ÖSYM sorusu çözüp, tek tek kağıda yazıp, paragraf şeklinde anlatmamızı istiyor bunun yanında polinom konusunu baştan aşağı yazmamızı istiyor düşündüğüm zaman 1. dönemde de matematikten çok düşük almıştım 2. dönem 2. yazılıda da düşük alacağımı düşünüyorum çünkü anlamıyorum. Düşündüğüm zaman şimdi ben proje ödevini yapsamda yapmasam da matematikten sorumluluğa kalıyorum sizce bu proje ödevini yapmalı mıyım?

10. sınıfım 2. dönem 1. matematik yazılımdan 10 aldım bugün yapılan sözlüde de 10 aldım öncesinde matematikten proje almıştım. Hocamız proje ödevi için 40 adet ÖSYM sorusu çözüp, tek tek kağıda yazıp, paragraf şeklinde anlatmamızı istiyor bunun yanında polinom konusunu baştan aşağı yazmamızı istiyor düşündüğüm zaman 1. dönemde de matematikten çok düşük almıştım 2. dönem 2. yazılıda da düşük alacağımı düşünüyorum çünkü anlamıyorum. Düşündüğüm zaman şimdi ben proje ödevini yapsamda yapmasam da matematikten sorumluluğa kalıyorum sizce bu proje ödevini yapmalı mıyım?
Yap güzel kardeşim yap. Dersten kalacağın garantiyse bile yap. Sorumluluk sahibi olmayı öğren. Okul yalnızca Türkçe, Matematik'ten ibaret değildir.

Sana kalmış.
Çoğu Türk gencinin düştüğü hataya düşüp başarısız olduğun ve başarısız notlarının olduğu dersten proje almışsın. Hocana bildirmesen kimse sisteme işlemeyecekti, güzel güzel takılacaktın.
Olması gereken başarılı olup başarısız notlarının olduğu dersten proje almak. Bu sayede not yükseltmiş olursun.

Matemaitkten sorumluluğa kalma kısmını yanlış bildiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı