Project Zomboid 216TL'ye alınır mı?

Marik Ishtar

Hectopat
Daha fazla  
Burada hizmet bedeliyle vs. 216TL'ye denk geliyor, bu oyunu çok izledim. Başlarsam inanılmaz saracağını düşünüyorum, sizce değer mi?

Elbette deyecek bir oyun, lakin illaki çok pahalı diyorsanız tatil indirimlerini bekleyebirisiniz.

Arkadaş olmadan sarmıyor kendi fikrimce. Beğendiyden düşünmene gerek yok zaten. Al gitsin.

Öyle düşünüyorsan değer tabi. Oyun fazlasıyla kapsamlı olduğu için uzun saatler oynatır ve türü seven tekrar tekrar oynar modlarla filan. İndirim filan bekleme. Oyun zaten maks %33 indirim alıyor. Yani şu an alacağın fiyatın üstünde olur indirim gelse bile.

Burada hizmet bedeliyle vs. 216TL'ye denk geliyor, bu oyunu çok izledim. Başlarsam inanılmaz saracağını düşünüyorum, sizce değer mi?
Birkaç gün önce indirimle 4 Pack olarak 18.08 dolara topluca aldık. Fazlasıyla sarıyor, şimdiden 15 saati geçtik. Tek başına da gayet oynanabilir diye düşünüyorum.

Hiç unutmuyorum spor cikisi arkadasimdan borc 20 TL alip onun sayesinde almistim. Simdi garip geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…