Project Zomboid hilesi nasıl yapılır?

FelekEdits

Decapat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu tek oyunculu oynuyorum ve yeni bir oyun açacağımız zaman bize yetenek puanı falan veriyor biliyorsunuz. Ben bu yetenek puanlarını istediğim gibi kullanmak istiyorum eksiye düşmeden nasıl yapabilirim?

Steam'de oyunun başlangıç kod girme kısmına -Debug- yazınca hile menüsü geliyor oyun içi.
Mesela araştırma yeteneğini direkt Max seviye yapabiliyorsun oradan
Bir bu şekilde hile var
Bir de oyunu sandbox modunda açarsanız ekstradan +100 puana kadar puan ekleyebiliyorsunuz karakter oluşturma aşaması için
Maalesef bütün +ları almanın bir yolu yok diye biliyorum.

Steam'de oyunun başlangıç kod girme kısmına -Debug- yazınca hile menüsü geliyor oyun içi.
Mesela araştırma yeteneğini direkt Max seviye yapabiliyorsun oradan
Bir bu şekilde hile var
Bir de oyunu sandbox modunda açarsanız ekstradan +100 puana kadar puan ekleyebiliyorsunuz karakter oluşturma aşaması için
Maalesef bütün +ları almanın bir yolu yok diye biliyorum.
Sandbox modunu nasıl açabilirim.

Sandbox modunu nasıl açabilirim?

Oyunu başlatın.
Coop>ayarları düzenle>yeni ön ayar oluştur>gelen pencerelere hehe tamam deyip onay verin.
Soldaki menüyü aşağı kaydırın fare tekerleğiyle sandbox menüsüne gelin ve aşağıda, karakter ayarlarını seçin.
Fazladan karakter puanlarına istediğiniz değeri yazın.
Bir de yine sandbox menüsünde ön ayarlardan hangisiyle oynuyorsanız seçmeyi unutmayın çünkü varsayılan kıyamet modunda geliyor.

İyi oyunlar!

Oyunu başlatın.
Coop>ayarları düzenle>yeni ön ayar oluştur>gelen pencerelere hehe tamam deyip onay verin.
Soldaki menüyü aşağı kaydırın fare tekerleğiyle sandbox menüsüne gelin ve aşağıda, karakter ayarlarını seçin.
Fazladan karakter puanlarına istediğiniz değeri yazın.
Bir de yine sandbox menüsünde ön ayarlardan hangisiyle oynuyorsanız seçmeyi unutmayın çünkü varsayılan kıyamet modunda geliyor.

İyi oyunlar!
Hocam arkadaşımda indirmişti oyunu ama o korsan indirdi benimki steam sürüm, arkadaşın debug hilesini çalıştırabilmesinin bir yolu var mı?

Hocam arkadaşımda indirmişti oyunu ama o korsan indirdi benimki Steam sürüm, arkadaşın Debug hilesini çalıştırabilmesinin bir yolu var mı?

Maalesef fikrim yok bununla alakalı.
Bu arada haberiniz olsun oyunu Steam'den oynarken sadece resmi Steam sunucularına, korsan oynarken korsan sunuculara bağlanabiliyorsunuz.

Bu oyunda yardıma ihtiyacınız olursa etiketleyebilirsiniz beni, 67 saatim bulunuyor yardımcı olamayacağım az şey var :)

Maalesef fikrim yok bununla alakalı.
Bu arada haberiniz olsun oyunu Steam'den oynarken sadece resmi Steam sunucularına, korsan oynarken korsan sunuculara bağlanabiliyorsunuz.

Bu oyunda yardıma ihtiyacınız olursa etiketleyebilirsiniz beni, 67 saatim bulunuyor yardımcı olamayacağım az şey var :)
Sunucu olayını biliyorum hocam, Discord'unuz var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı