Prooyun'dan CS:GO Server Kurmak

sametozturk3461

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3 kişi ile birlikte bir CS:GO serveri açmak istiyoruz. Fakat aklımıza bir soru takıldı. Şu an aklımda ''prooyun'' ve ''cs.center'' var. Bu cs.center'in serverleri topluluk sunucuları listesinde gözüküyor. Fakat prooyun'un serverlerini hiç göremiyorum. Acaba prooyun'dan server alırsam, topluluk sunucuları listesinde gözükmeyecek mi ? Yoksa gözükür mü ?
Bir de prooyun mu, cs.center mi, önerirsiniz ? Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cs.center panel ve eklentiler olarak daha önde ama ben de nedense Server listesinde prooyunu görüyorum nedense.
Şöyle bir olay da var brn ilk zamanlar tarayıcıdan CS:GO server listesi diye aratınca prooyun serverleri listesi çıkardı en yukarıda ben de rastgele bir servere bu bile bir çok user kazanmanı sağlayabilir. ben Daha çok eklenti ve plugin istiyorum paneli de kolay olsun diyorsan cs.center’i düşünmelisin. Sonuç olarak Cs.center’den kiralamak daha mantıklı
Ama Waqqa Berry,SpecialShoot Drk Gaming, Aura Gaming Jb,Fiber ve 57.Alay gibi serverler prooyunu tercih ediyorlar illa ki bir sebebi vardır kurucularıyla iletişime geçip sorabilirsin :D.
Başka Soruların varsa sorabilirsin yaklaşık 1500 saat JailBreak geçmişim var.
Ama artık eski tadı vermiyor be :(

Cs.center panel ve eklentiler olarak daha önde ama ben de nedense Server listesinde prooyunu görüyorum nedense.
Şöyle bir olay da var brn ilk zamanlar tarayıcıdan CS:GO server listesi diye aratınca prooyun serverleri listesi çıkardı en yukarıda ben de rastgele bir servere bu bile bir çok user kazanmanı sağlayabilir. ben Daha çok eklenti ve plugin istiyorum paneli de kolay olsun diyorsan cs.center’i düşünmelisin. Sonuç olarak Cs.center’den kiralamak daha mantıklı
Ama Waqqa Berry,SpecialShoot Drk Gaming, Aura Gaming Jb,Fiber ve 57.Alay gibi serverler prooyunu tercih ediyorlar illa ki bir sebebi vardır kurucularıyla iletişime geçip sorabilirsin :D.
Başka Soruların varsa sorabilirsin yaklaşık 1500 saat JailBreak geçmişim var.
Ama artık eski tadı vermiyor be :(
Yardımın için teşekkür ederim. Önceden kendi bilgisayarımda server kurmaya çalışmıştım.O yüzden servere bende FTP'den dosya yükleyerek plugin kurabilirim. O yüzden sorun yok. O zaman prooyun'u seçicem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı