Prooyun'dan Oyunhost'a geçilir mi?

1bisquiit

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım + Grafiker
Merhaba, 1-2 aylık süredir prooyun hostunu kullanıyorum fakat birçok plugin bakımından eksik geldi acaba kullanan var mı aranızda geçmeli miyim CS:GO sunucusu için?

Son düzenleyen: Moderatör:
hangi mod'u oynatıyorsunuz sunucunuzda?

Fun odaklı oluyor.

Eğer iyi bir oyuncu kitleniz varsa tavsiyem VDS alıp kendiniz CS:GO sunucusu kurmanız. Kısıtlama falan yok istediğiniz her modu ayarı vs. yaparsınız. Kurmanızda yardımcı olabilirim. Onun dışında oyunhost ve Mygamearea'yı tercih edebilirsiniz.

Biraz geç bir cevap fakat başkaları için yardımcı olacağını düşünüyorum. Yaklaşık 1 haftadır oyunhost kullanıyorum. Eğer böyle bir ikilemde kaldıysanız Prooyunda kalmanızı öneririm. Nedenleri ise CS:GO sunucu yazdığınızda ilk prooyunun sitesinin çıkması ve panel kullanımının daha kolay olması (bana göre). Örneğin Valorant oyunundaki "Asil Vandal" skinini sunucunuza ekleyeceksiniz. Sunucunuz oyunhostta ise CustomModel diye birşey indirmeniz,kurmanız,kodlarını bulup tek tek eklemeniz gerek. Fakat sunucunuz prooyunda ise markete eklerken sadece seçenek seçerek yapıyorsunuz. Yani oradan direk "Silah Modeli" veya "Karakter Modeli" diye seçiyorsunuz. CS:GO sunucu yazdığınızda ilk prooyunun sitesinin çıkmasının faydası oyuncu çekmeniz çok daha kolay olacaktır.

Geri
Yukarı