Proton.me ile protonmail.com arasındaki fark nedir?

imparatormape

Centipat
Daha fazla  
Biri kişisel biri kurum kullanımı için mi acaba proton mailden de hesap açmak istemiştim bir tane ama bu iki seçenek çıktı karşıma arada bir fark var mıdır acaba eğer yoksa akılda daha kalıcı diye protonmail.com kullanmak istiyorum.

proton.me ve @pm.me adları protonmail.com'un kısaltılmış halidir. Kullanıcılardan talep geldiği için Proton böyle bir yenilik getirdi.

Siz Protonmail'e kaydolduğunuzda ek olarak hem @proton.me hem de @pm.me kısa takma adlarına sahip olursunuz. Örneğin posta adresiniz [email protected]. Ben [email protected] veya [email protected] adresine posta gönderirsem bu doğrudan yine size ulaşır.

Ancak @pm.me kısa adından sadece posta alabilirsiniz. Bu kısa addan posta göndermek için hesabı yükseltmeniz gerekir.

Detaylar aşağıda:

Bunun dışında hangi kısa adı kullanmak istiyorsanız görüntülenecek posta adresleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yani aslında üçü de aynı servis.

1679079035384.png

1679079495265.png

proton.me ve @pm.me adları protonmail.com'un kısaltılmış halidir. Kullanıcılardan talep geldiği için Proton böyle bir yenilik getirdi.

Siz Protonmail'e kaydolduğunuzda ek olarak hem @proton.me hem de @pm.me kısa takma adlarına sahip olursunuz. Örneğin posta adresiniz [email protected]. Ben [email protected] veya [email protected] adresine posta gönderirsem bu doğrudan yine size ulaşır.

Ancak @pm.me kısa adından sadece posta alabilirsiniz. Bu kısa addan posta göndermek için hesabı yükseltmeniz gerekir.

Detaylar aşağıda:

Bunun dışında hangi kısa adı kullanmak istiyorsanız görüntülenecek posta adresleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yani aslında üçü de aynı servis.

Eki Görüntüle 1705253

Eki Görüntüle 1705256
Protonmail'in istenmeyen e-postaları engelleme özelliğinide anlatır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı