Prototype franchise pack 22,50 TL

Güncel sistemimde iki oyunu da çalıştıramıyordum. Bunun çözümü bulundu mu? En sevdiğim oyundur kendileri fakat oynayamıyorum :D

Güncel sistemimde iki oyunu da çalıştıramıyordum. Bunun çözümü bulundu mu? En sevdiğim oyundur kendileri fakat oynayamıyorum :D

Bir arkadaş yukarıda çözümü belirtmiş. Onu deneyin isterseniz.

İlk oyunu oynayacaksanız işlemci çekirdeği sınırlamanız lazım. Eski bir oyun olduğu için 4 çekirdek üstünde çalışmıyor. Görev Yöneticisi'nden Steam'e sağ tıklayıp çekirdeği 4'e kısıtlarsanız oyun açılır.

Bir arkadaş yukarıda çözümü belirtmiş. Onu deneyin isterseniz.

Ya hocam evet o çözümü biliyorum da bu sefer oyun 30FPS kilitli oluyor FHD mod yüklemek gerekiyor. Prototype 2 direkt hiç açılmıyor. Açılsa bile 10-30FPS arası oluyor. Dertleri ne anlamadım. Steam kütüphanesinde satılıyorsa bu oyun bence hala yeni nesile optimizasyon edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Şu saçmalığa bak aynı paket indirimde 389 TL. Aradan sadece 5 ay geçmiş. 10 yıllık oyunada 389 TL istemezsin. Bu Activision kadar para göz oyun firması yok. Kasım indirim döneminde tekrar 22,50 TL olsa alacaktım.
1700074159572.png

Şu saçmalığa bak aynı paket indirimde 389 TL. Aradan sadece 5 ay geçmiş. 10 yıllık oyunada 389 TL istemezsin. Bu Activision kadar para göz oyun firması yok. Kasım indirim döneminde tekrar 22,50 TL olsa alacaktım.
Eki Görüntüle 2016662

Ayni durum ancak, Microsoft olaylari falan var. Gamepass'e cekme cabasi.

Geri
Yukarı