PS 4 FC 24 kadroları nasıl offline güncellenir?

ayyildiz2210

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bugün PS 4'üme FC 24 yükledim ama kadrolar güncel değil ve bunu Online olarak güncelleyemeyeceğim. Bunu offline olarak halletmem lazım, bunu nasıl yapabilirim?
Son güncelleme dosyası olan varsa dosyayla beraber nasıl kuracağımı anlatabilirse çok sevinirim.

Konsolun kırık değilse offline olarak kadroları güncelleyemezsin.

Konsolum kırık ama güncel kadro dosyasını bulamıyorum varsa atabilir misiniz? @byPrince
Konsolda spor oyunu oynamadığımdan elimde dosya yok fakat basit bir yt aramasıyla dosyalara erişebilir ve nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. İyi sosyaller dilerim

Konsolda spor oyunu oynamadığımdan elimde dosya yok fakat basit bir YT aramasıyla dosyalara erişebilir ve nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. İyi sosyaller dilerim.

Burada konuyu açmadan önce neredeyse tüm interneti taradım ama tüm dosyalar PC içindi PS 4 için olan yoktu bende son çare olarak buraya yazdım.

Burada konuyu açmadan önce neredeyse tüm interneti taradım ama tüm dosyalar PC içindi PS 4 için olan yoktu bende son çare olarak buraya yazdım.
Forumda korsana destek verilmediğinden link atamam. Basit bir araştırma yapmaktan aciz olduğuna inanmıyorum, hazıra konmak işine geliyor sadece . Aratacağın oldukça yaygın ve piyasada dolaşan bir şey. “fc 24 squad update for jailbroken ps4 “ alt tarafı bunu veya buna benzer bir şey yazacaktın

Bilgilendirme: İnternetten dosya indirdim ama PS 4'e atamadım bende çözümü apollo adlı uygulamadan indirip yeniden imzalama yaptırıp gönderdim çözümü böyle buldum bilginize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…