PS 4 + PC için en iyi Gamer Kulaklık

Bunlardan hangisi sizin tercihiniz?

• Astro A50

• Astro A40

• Mixamp + Sennheiser PC 363D (Aşırı Pahalı)

• Steelseries H Wireless

• Diğer

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

berkil58

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıktan da anlayacağınız üzere en iyi pro headset'i istiyorum. Özellikle konuyu bilmeyenler lütfen öneriyi daha iyi bilenlere bıraksın. Sizden istediğim şey en iyi gamer headset. Kendi bulduğum bir kaç headseti sıralayacağım buraya umarım hangisi daha iyi söyleyecek kadar tecrübesi olan birisi çıkar.

1- Astro A50: Bir wireless headset. Kötü bir üne sahip, çok şikayet edeni var. Ama bâzılarına göre en iyisi. Kötü yorumlar ne kadar doğru tecrübe etme şansım olmadığı için bilmiyorum.

2-Astro A40: Astro A50'nin kablolu modeli. Kablosuzdan daha iyi teknik açıdan, ancak bir kabloya mahkum olmak o paraya içler acısı bir durum anlayacağınız üzere.

3- +ASTRO Gaming MixAmp Pro Kit
+Sennheiser PC 363D High Performance Surround Sound Gaming Headset
Bu komboyu savunanlar daha çok ama fiyatı 900 TL'yi görüyor ki ekran kartı fiyatı o yüzden abartı olur bunu almak herhalde :)

4-Steelseries H Wireless: Bu da Linus'un gözdesi. Ama ben başka öneren görmedim açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fikri olan yok mu? Bu arada şu editörler önce uyarsa düzelt diye dakika başı ban bu ne arkadaş? 3 gün önce üye oldum 2 günü banla geçti böyle bir şey var mı?

Turtle Beach'i biliyordum ancak ben en iyisini istiyorum bunlar işimi görmez. Şunlar arasında seçim yapmak bana daha mâkul geliyor:

1- Sennheiser PC 363D
2- Astro A40

Birisini alacağım mixamp ile PC 363D düşünüyorum şu an aslında keşke bu kadar pahalı olmasa...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı