PS 4 Pro vs Xbox One X

yeni konsolları bekleyeceğim eğer onlara bütçem yetmezse ps4 almayı düşünüyorum exclusive oyunlar güzel gözüküyor.

Yeni konsolları bekleyeceğim eğer onlara bütçem yetmezse PS4 almayı düşünüyorum exclusive oyunlar güzel gözüküyor.

Hocam en mantıklısı eğer bütçeniz PS5’e yetmezse ve Exclusive oyunlar istiyorsanız PS4 alırsınız belki fiyatlar da düşer. Bu arada imzamda PS4 oyun tavsiyeleri var bakabilirsiniz.

Hocam en mantıklısı eğer bütçeniz PS5’e yetmezse ve exclusive oyunlar istiyorsanız PS4 alırsınız belki fiyatlar da düşer. Bu arada imzamda PS4 oyun tavsiyeleri var bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim yardımın için. Baktım oyunlara. Bütçem yeterse ilk PS5 olmazsa Xbox series X olmazsa PS4Pro .
Hocam en mantıklısı eğer bütçeniz PS5’e yetmezse ve Exclusive oyunlar istiyorsanız PS4 alırsınız belki fiyatlar da düşer. Bu arada imzamda PS4 oyun tavsiyeleri var bakabilirsiniz.
peki bir şey soracağım 5 oyun var exclusive olarak değer mi sizce 5 oyun için ps4 pro?
Çok teşekkür ederim yardımın için. Baktım oyunlara. Bütçem yeterse ilk PS5 olmazsa Xbox series X olmazsa PS4Pro .

Peki bir şey soracağım 5 oyun var exclusive olarak değer mi sizce 5 oyun için PS4 Pro?

Cevap neden vermediniz? @Serendipity.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…