PS 5 temizliği nasıl yapılır?

sslzed

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhab, bugün PS5'imi temizlemeye karar verdim. Temizliyordum ki baktım fan aşırı tozlanmıış, açamadığım için üzerinden hafifçe elektrikli ile tozları aldım ancak şunu soracağım PS5'i olup düzenli temizleyen var mı? Ne gibi etksi var? Bir de şunu soracağım konsolu temizlerken hafif terden elimi knosola değmesi sorun yaratır mı? Hafif nemliydi elim bir sıkıntı yaratır mı? Şu an açtım gayet düzgün çalışıyor.

Merhaba,

Elin terli olması bir sorun yaratmaz, ayrı olarak PS Türkiye YouTube kanalında nasıl temizlik yapılabileceği yazıyor, buradaki gibi yapabilrsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,

Elin terli olması bir sorun yaratmaz, ayrı olarak PS Türkiye YouTube kanalında nasıl temizlik yapılabileceği yazıyor, buradaki gibi yapabilrsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bende bu şekilde yaptım elimde mikrofiber bez yoktu ama süpürgeyle alabildiğim kadar aldım tozları sizin konsolda oyun oynarken hafif bir fan sesi var mıdır ?

Hocam bende bu şekilde yaptım elimde mikrofiber bez yoktu ama süpürgeyle alabildiğim kadar aldım tozları sizin konsolda oyun oynarken hafif bir fan sesi var mıdır?

Merhaba,

Ben cihazı alalı 4 ay oldu daha o kadar tozlanmadı, toz alma cihazın daha düşük sıcaklıkta çalışmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.

Merhaba,

Ben cihazı alalı 4 ay oldu daha o kadar tozlanmadı, toz alma cihazın daha düşük sıcaklıkta çalışmasını ve daha sessiz çalışmasını sağlar.
hocam peki şunu soerayım cihazda ortlama bi fan sesi var desibel olarak 37 38 desibel gösteriyor ancak neredeyse hiç ısınmıyor sizce dert etmelimiyim 5 6 aylık hemen hemen

hocam peki şunu soerayım cihazda ortlama bi fan sesi var desibel olarak 37 38 desibel gösteriyor ancak neredeyse hiç ısınmıyor sizce dert etmelimiyim 5 6 aylık hemen hemen
Merhaba,
O kadar db olarak ölçmedim mesela ben PS4 oyunları oynadığımda hiç ısınmıyor cihaz, PS5 oyunlarında biraz ısınıyor oda normal mesela ben PS5'e harici 2TB HDD taktım WB BLACK marka cihaz sesinden çok WB BLACK HDD'in sesini duyuyorum

Merhaba,
O kadar db olarak ölçmedim mesela ben PS4 oyunları oynadığımda hiç ısınmıyor cihaz, PS5 oyunlarında biraz ısınıyor oda normal mesela ben PS5'e harici 2TB HDD taktım WB BLACK marka cihaz sesinden çok WB BLACK HDD'in sesini duyuyorum
bastırıyor büyük ihtimal hocam

Merhaba,
bende de öyle ps 4 te ısınmı yok ps 5 te de yükske grafikli oyunlarda ısınma var biraz dediğiniz gibi

Şahsen ben ps5 de fan kısmını sen tabi kirlendiyse yap ben toz hastası olduğum için her 2 haftada bir yapıyom kulak çöpü var ya fan araladını onla temizle zaten iki taraflı ps5 toz diğer tarafdan çıkar ıslak mendil ile aralarında temizleyebilirsin o deliklerden eğer böyle çok kirli ise yani tozlardan pamuk olmuşsa elektirikli süpürge ile en düşük ayarda al

Şahsen ben ps5 de fan kısmını sen tabi kirlendiyse yap ben toz hastası olduğum için her 2 haftada bir yapıyom kulak çöpü var ya fan araladını onla temizle zaten iki taraflı ps5 toz diğer tarafdan çıkar ıslak mendil ile aralarında temizleyebilirsin o deliklerden eğer böyle çok kirli ise yani tozlardan pamuk olmuşsa elektirikli süpürge ile en düşük ayarda al
tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam iyi forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı