PS Now Oyun Açılmıyor

0-FuRKaN-0

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler. PS Now sahibiyim. Spider-man oynamak istediğimde aşağıda gördüğünüz hatayı alıyorum. Lan kablosu ile İnternet'e bağlıyım, Last of Us'ta böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bunun bir çözümünü bilen var mı? İnternet'im 10 Mbps minimum 5 Mbps istiyor diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• sad.png
    399,4 KB · Görüntüleme: 121
Aynı sorun Uncharted açmaya çalıştığımda da yaşandı. Vpn kullanman lazım derken. Direk bilgisayara AVG vpn kursam olur mu?

Ayrıca bir çok oyunda daha bu sorunu yaşıyorum. Az önce test ettim.
VPN ile alakası yok ben cayır-cayır oynuyorum, modemine reset at sonra tekrar dene

Merhaba , bende de ps now var, normalde hiç bir problem yaşamadan oyundan oyuna atlıyordum ama bu hafta hiç bir oyunu açamıyorum, oyun açılamadı diyor sadece, ama hız 9-10mb görünüyor normalde yeterli, neden olmuyordur acaba

Serverlarda yoğunluk olduğu için büyük ihtimalle. Bende zamanında bazen giremiyordum.

Serverlarda yoğunluk olduğu için büyük ihtimalle. Bende zamanında bazen giremiyordum.
Modeme hard formatı da deneyeceğim şimdi onda da olmazsa dediğiniz gibi yoğunluktandır heralde çünkü başka sebep de kalmıyo , internet hızı yeterli, now bitmesine daha 10 ay var, normalde problem yoktu ama bu hafta bi türlü oyun açmıyor, bakalım düzelirse de yazarım buraya
Yine streaming yapamıyorum :/ hard format yaptım sandım ama yapamadım sanırım, iğneyle resete bastım, modem ışıkları söndğ sonra yandı sabitlendi, ama192.168.1.1e giremedim bi türlü arayüzü açamadım sonra modemi kapat aç yaptım eski haline geri döndü heralde, 10mb internet gösteriyo ama giremiyorum Valla olmuyo
Superonlinela da görüştüm ünternet hızı testi yaptık telefondan bağlanınca 10mb çıkıyor, ama ps dan ölçünce 4-6-7-9-2 her ölçüşte farklı çıkuyo , sorun PlayStation un entegrasyonunda oluyor dedi superonline, çözemedim yani bi türlü, anlamadığım şey şu ki ben 2 aydır oynuyodum hatta last of us da yaroya geldim sonra god of war serileri devam ederim diyodum, tıkandım , bu işi çözebilen var mı ya

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…