PS Now Türkiye'de nasıl alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sonly

Femtopat
Daha fazla  
PS Now diye bir şey var, bu şey nasıl işliyor onları biliyorum ama bildiğim kadarıyla sanal kart eklenmiyormuş artık. Yani bedava yapmaya çalışırsam olmazmış, insanlar bunu 3 yıldır falan yapıyorlarmış ve ben PS Now'un bedava olabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim. Yani PS Now'un bu kadar özellik sunduğunu şimdi birkaç tane sorum var size arkadaşlar.

Birincisi ben PS Now'u nereden alabilirim? Duyduğum kadarıyla İngiltere'den bağlanırsam PS Now'a Türkçe altyazılı veya dublajlı oyunlara erişim sağlayabiliyorum ve İngiltere'den hesap açmak istiyorum ama 404 error veriyor. VPN'le deneyeceğim yakında bu İngiltere'den hesap açma olayı nasıl oluyor? Oyunlara girerken de VPN kullanmam lazım mı ve en önemlisi ben bunu Amazon veya Türk yerlerinden satın almak istiyorum, yani önerebileceğiniz siteler falan var mı? Ucuza aynı fiyatı olsun veya tavsiye eder misiniz bende Xbox 360 kolu var onla çalışır mı ve uploadım 3 kasma sorunu yaşar mıyım? Yani lag sorunu diyelim ve gerçekten tavsiye eder misiniz, biliyorum çok uzun oldu :)

VPN ile PS Now'un olduğu ülkelerden hesap alın, 2. oynayamazsınız büyük ihtimal 3. yaşamazsınız. Oyunu yükledikten sonra offline da girebiliyorsunuz diye biliyorum.

Bedava bir şekilde alamıyor muyum? CC generatorler var sahte kartlar ama işe yaramıyor. 4 saat kafa yordum bugün. Çözümü yok gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı