PS Plus abonelik devam ettiği sürece fiyat aynı mı?

Maalesef zam uygulandı. Bende yıllık extra bulunmasına rağmen zamlı fiyattan yükseltme yapabiliyorum. Bazı yerlerde mevcut abonelere 2 ay sonra zam uygulanacak dendiği için üyeliği şimdi uzatmadım ama çok pişmanım. Bu fiyattan devam ederse üyelik bittiğinde konsolu satarım yüksek ihtimalle.

voidwobrien

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben şimdi PS Plus almıştım 460 TL'den. Zam geldi 2740 TL oldu. Benim aboneliğim 460 TL'den devam mı edecek yoksa zanlı mı olacak. PS'nin kendi sitesinde abonelikleri fiyat satın aldıkları zamanki kurdan hesaplanacak yani aynı fiyat olacak yazıyor. Uygulamadan abonelikleri girdiğimde bir sonraki ödeme 460 TL yazıyor. Sorum şu aboneliği devam ettirirsem seneye 460 TL mi ödeyeceğim yoksa 2740 TL mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-06-19-15-33-156_com.scee.psxandroid.jpg
    Screenshot_2023-09-06-19-15-33-156_com.scee.psxandroid.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba ben şimdi PS Plus almıştım 460 TL'den. Zam geldi 2740 TL oldu. Benim aboneliğim 460 TL'den devam mı edecek yoksa zanlı mı olacak. PS'nin kendi sitesinde abonelikleri fiyat satın aldıkları zamanki kurdan hesaplanacak yani aynı fiyat olacak yazıyor. Uygulamadan abonelikleri girdiğimde bir sonraki ödeme 460 TL yazıyor. Sorum şu aboneliği devam ettirirsem seneye 460 TL mi ödeyeceğim yoksa 2740 TL mi?
Seneye 1 daha yıllık abonelik almak isterseniz zamlı fiyatı ödemek zorunda kalırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı