PS Plus oyun önerisi

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Hocam katalogdan Miles Morales ve TLOU'yu bitirdim. Okullar açılana kadar en az bir olursa iki oyun daha bitirmek istiyorum. Ve 1 hafta kadar oyun oynayamıyacağım. Yani 8 9 günüm var. 2.si bitmese bile bir oyun bitirirsem ikinci oyunnu da az az oynayarak dönem içinde bitiririm. Bu arada TLOU 2 yide satın aldım onun dışında satın aldığım oyun olmadı. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam katalogdan Miles Morales ve TLOU'yu bitirdim. Okullar açılana kadar en az bir olursa iki oyun daha bitirmek istiyorum. Ve 1 hafta kadar oyun oynayamıyacağım. Yani 8 9 günüm var. 2.si bitmese bile bir oyun bitirirsem ikinci oyunnu da az az oynayarak dönem içinde bitiririm. Bu arada TLOU 2 yide satın aldım onun dışında satın aldığım oyun olmadı. Önerilerinizi bekliyorum.
Hocam ne tarz istersin.

Pek emin değilim hocam çok uzun olmaması dışında pek bir isteğim yok
Ps plusta var sanırım hocam bi aratırmısınız until dawn. Güzel oyundur interaktif gerilim oyununu oynanışı 7-10 saat fln sanırım oynama sürenize bağlı 2 3 günde biter ve güzel oyundur .

Battlefield V'e CoD. (CoD'un olduğundan pek emin değilim hatırlamıyorum.)

Söylememişim MW 2 kutusunda geldi. Ama hikayesini hiç sevmedim. Aşırı sıkıcı geldi yarısında bıraktım. Multiplayerini oynuyorum artık.

Battlefield V'e CoD. (CoD'un olduğundan pek emin değilim hatırlamıyorum.)

Battlefield EA playda var hocam FIFA için EA aboneliği de almıştım. Ama 2042'nin hikaye modu yok. 1'inde sıkıcı olduğunu söylüyorlar. Multiplayerine elimi önce MW2 de alıştırıp öyle deneyeceğim.

Hocam yine oyun arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı