PS Plus oyunları kütüphaneye nasıl eklenir?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
PS Plus Deluxe satın aldım PS5 üzerinden, Deluxe pakete dahil ücretsiz oyunları kütüphaneme ekleyebiliyor muyum? Daha sonra PS Plus'dan oyun kalkarsa kütüphanemde oyun kalır mı? Ayrıca 1-2 oyun üzerinde denedim indir demeden kütüphaneme eklenmiyor, indirme yapmak şart mı? Satın al dediğimde 0TL ücret çıkıyor, makbuzu yolladık diyor sonra devam et dediğimde kütüphanede gözüküyor, ne yapmam lazım. 3 tane kurulu oyunum var, birinde kütüphanede, birinde kurulu, birinde satın alındı yazıyor. Yeni bir kullanıcı olarak beni bilgilendirirseniz sevinirim.

PS Plus Deluxe satın aldım PS5 üzerinden, Deluxe pakete dahil ücretsiz oyunları kütüphaneme ekleyebiliyor muyum? Daha sonra PS Plus'dan oyun kalkarsa kütüphanemde oyun kalır mı? Ayrıca 1-2 oyun üzerinde denedim indir demeden kütüphaneme eklenmiyor, indirme yapmak şart mı? Satın al dediğimde 0TL ücret çıkıyor, makbuzu yolladık diyor sonra devam et dediğimde kütüphanede gözüküyor, ne yapmam lazım. Yeni bir kullanıcı olarak beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Katalogdaki oyunları kütüphanene yükleyip oynayabilirsin ama katalogdan kalkınca senden de gider. Aylık 3 tane oyun veriliyor o oyunlar da PS Plus üyeliğin olduğu sürece oynayabiliyorsun.

Daha sonra PS Plus'dan oyun kalkarsa kütüphanemde oyun kalır mı?

PS Plus üyeliğiniz biterse oyunlara kilit gelir ve oynayamazsınız ama tekrardan PS Plus alırsanız kilit kalkar ve kaldığınız yerden oyunu oynayabilirsiniz.

Ayrıca 1-2 oyun üzerinde denedim indir demeden kütüphaneme eklenmiyor, indirme yapmak şart mı?

Neden kütüphaneye ekleyeceksiniz ki zaten PS Plus'ın içinde oyun var.

@Seferdan hocam bunları çok dert etmenize gerek yok oyununuzu indirip oynayın hikayesi bitince silin bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katalogdaki oyunları kütüphanene yükleyip oynayabilirsin ama katalogdan kalkınca senden de gider. Aylık 3 tane oyun veriliyor o oyunlar da PS Plus üyeliğin olduğu sürece oynayabiliyorsun.
PS plus üyeliğiniz biterse oyunlara kilit gelir ve oynayamazsınız ama tekrardan ps plus alırsanız kilit kalkar ve kaldığınız yerden oyunu oynayabilirsiniz.

Neden kütüphaneye ekleyeceksiniz ki zaten ps plus'ın içinde oyun var.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, biryerde okumuştum bazı oyunlar ps plusdan daha sonraları kaldırılabiliyormuş, o yüzden kütüphaneme ekledim ama doğru mu bilmiyorum. Kaldırılırsa erişilir mi onuda bilmiyorum açıkçası. Bir diğer merak ettiğim konu aşşağıda ekran görüntüsünü paylaşacağım oyunlar şuan Ps üzerinde yüklü ve oynayabiliyorum ama kütüphaneye girdiğimde 3 ünde de farklı şeyler yazıyor. Birinde satın alındı, diğerinde kütüphanede, öbüründe ise kuruldu yazıyor. Kafam karıştı baya bunlar ne anlama geliyor. Hepsini ps plusdan indirdim ama hepsi farklı yazıyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, biryerde okumuştum bazı oyunlar ps plusdan daha sonraları kaldırılabiliyormuş, o yüzden kütüphaneme ekledim ama doğru mu bilmiyorum. Kaldırılırsa erişilir mi onuda bilmiyorum açıkçası
Oyun ps plus'tan kalkarsa kütüphaneye bile atsanız erişemezsiniz zaten playstation bunu önceden haber veriyor bu ay bu oyunlar gelecek bu oyunlar gidecek diye.

Bir diğer merak ettiğim konu aşşağıda ekran görüntüsünü paylaşacağım oyunlar şuan Ps üzerinde yüklü ve oynayabiliyorum ama kütüphaneye girdiğimde 3 ünde de farklı şeyler yazıyor. Biride satın alındı, diğerinde kütüphanede, öbüründe ise kuruldu yazıyor. Kafam karıştı baya bunlar ne anlama geliyor. Hepsini ps plusdan indirdim ama hepsi farklı yazıyor.
Bazen öyle şeyler yazabiliyor çok dert etmeyin bence. Bende şuan aktif olarak ps plus kullanıyorum bunları dert etmiyorum.

Oyun ps plus'tan kalkarsa kütüphaneye bile atsanız erişemezsiniz zaten playstation bunu önceden haber veriyor bu ay bu oyunlar gelecek bu oyunlar gidecek diye.

Bazen öyle şeyler yazabiliyor çok dert etmeyin bence. Bende şuan aktif olarak ps plus kullanıyorum bunları dert etmiyorum.
Sağolun hocam, son olarak sizdede böyle farklı yazıyor mu kurulu oyunlarda ? Yani satın alındı, kütüphane de, kuruldu gibi.

Sağolun hocam, son olarak sizdede böyle farklı yazıyor mu kurulu oyunlarda ? Yani satın alındı, kütüphane de, kuruldu gibi.
Evet yazıyor ama sorun felan çıkmıyor merak etmeyin. İyi oyunlar :)

Hocam faydam dokunmuşsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz iyi sosyaller :)

@Seferdan hocam benim ilk başta attığım mesaja gidin rapor et basın orda çözüm var bilmediyseniz söyleyeyim dedim. Faydam dokunduysa çözüm olarak ilk mesajımı işaretleyebilirsiniz :)

Son düzenleme:
Evet yazıyor ama sorun felan çıkmıyor merak etmeyin. İyi oyunlar :)

Hocam faydam dokunmuşsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz iyi sosyaller :)

@Seferdan hocam benim ilk başta attığım mesaja gidin rapor et basın orda çözüm var bilmediyseniz söyleyeyim dedim. Faydam dokunduysa çözüm olarak ilk mesajımı işaretleyebilirsiniz :)
Bilmiyordum hocam sağolun yaptım şimdi :)

Bilmiyordum hocam sağolun yaptım şimdi :)
Hocam çözüm gelmedi ama heralde gelir diye düşünüyorum tekrardan teşekkür ederim :)

@Seferdan hocam daha çözüm gelmedi şimdi benim ilk mesajım var onu rapor'a basın çözüme basın ve rapora tıklayın faydam dokunmuşsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz iyi geceler :)

Son düzenleme:
Hocam çözüm gelmedi ama heralde gelir diye düşünüyorum tekrardan teşekkür ederim :)

@Seferdan hocam daha çözüm gelmedi şimdi benim ilk mesajım var onu rapor'a basın çözüme basın ve rapora tıklayın faydam dokunmuşsa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz iyi geceler :)
Tekrardan sağolun hocam 3 kere yaptım modlar onaylıyor sanırım. Çünkü konu açarkende mod onayı bekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı