PS Plus'a nisan ayında gelecek oyunlar açıklandı! (04.23)

fb88d03878e3ca298198140e47b4c3ba095c7c93.jpg

PS Plus kütüphanesine nisan ayında eklenecek oyunlar açıklandı, liste şu şekilde:
  • Kena: Bridge of Spirits (PS4, PS5)
  • Doom Eternal (PS4, PS5)
  • Riders Republic (PS4, PS5)
  • Wolfenstein 2: The New colossus (PS4)
  • Slay the Spire (PS4)
  • Monster Boy and The Cursed Kingdom (PS4, PS5)
  • The Evil Within (PS4)
  • Wolfenstein: The Old Blood (PS4)
  • Bassmaster Fishing (PS4, PS5)
  • Paradise Killer (PS4, PS5)

Ayrıca, 15 Mayıs'ta kaldırılacak oyunlar da şunlar:
  • Marvel's Spider-Man
  • Resident Evil
  • NBA 2K playgrounds 2

Eklenen oyunlar güzel, yalnız Bethesda'nın Xbox tarafından satın alınmış olmasına rağmen oyunlarının PS Plus kataloğuna eklenmesi enteresan. Acaba activison davasında şirin gözükmek için mi yapıyorlar, yoksa kendi hallerinde takılmalarına izin mi veriyor Xbox merak ediyorum gerçekten.
ama hepsinden enteresan olan Sony'nin birinci parti stüdyolarından çıkma Spider-Man'in kütüphaneden çıkıyor olması. Gelen giden oyunlar olur ama exclusive oyunlar sabit durur diye düşünmüştü herkes ancak sanırım işler pek de öyle olmayabilir.
bu hareket abonelik servisinin gelecekteki kalitesi hakkında gözümde soru işaretleri doğursa da mevcut haliyle Game Pass'ten daha güzel oyunlar olduğunu düşünüyorum. Ancak ileride böyle Spider-Man gibi oyunları çıkarmaya devam edip Xbox'da CoD'ları eklerse o zaman işler tersine döner.

Son düzenleme:
Evet aldı hocam.

Size hitap etmemesi o oyunların çöp olduğu ve beş para etmeyecekleri anlamına gelmiyor. Kena ve Wolfenstein oyunları milyonlar tarafından sevilip oynanan oyunlar. Ayrıca aradaki oyunlardan kaynamış ama Slay the Spire da çok keyifli bir kart oyunu, tavsiye ederim. Game Pass'te de vardı hatta.

15 Mayıs'a kadar duracaklarını eklemeyi unutmuşum, 1 ayda günde 1 saat oynayarak bile bitirirsiniz sıkıntı yok.
Bana göre çöp arkadaşım. Milyonlar zerre umrumda değil. Milyar kişi de oynasa trilyon kişi de oynayıp beğense bana hitap etmiyor ve "Çöp" evet.

Size hitap etmemesi o oyunların çöp olduğu ve beş para etmeyecekleri anlamına gelmiyor. Kena ve Wolfenstein oyunları milyonlar tarafından sevilip oynanan oyunlar. Ayrıca aradaki oyunlardan kaynamış ama Slay the Spire da çok keyifli bir kart oyunu, tavsiye ederim. Game Pass'te de vardı hatta.

15 Mayıs'a kadar duracaklarını eklemeyi unutmuşum, 1 ayda günde 1 saat oynayarak bile bitirirsiniz sıkıntı yok.
O zaman oynamaya devam, daha sonra da miles'ı bitiririm.

DOOM dışında hepsi çöp. Çok açık söylüyorum hepsi beş para etmez oyunlar. Bu ayda şaşırtmadı Plus.
Kena, wolfenstein mı çöp? Bir kaç oyun daha güzel bunların dışında. Ayrıca ps plus’a gelen oyunlar da gayet iyi kaç aydır.

Spiderman’in çıkması bayağı kafa karıştırdı. Marvel ile ilgili bir şey olabilir mi acaba? Diğer exc. Oyunlarda da olursa görüşüm değişir ps plus adına.

Kena, wolfenstein mı çöp? Bir kaç oyun daha güzel bunların dışında. Ayrıca ps plus’a gelen oyunlar da gayet iyi kaç aydır.

Spiderman’in çıkması bayağı kafa karıştırdı. Marvel ile ilgili bir şey olabilir mi acaba? Diğer exc. Oyunlarda da olursa görüşüm değişir ps plus adına.
Evet, çöp. Ne bu yedirememezlik? Çöp arkadaşım ağır çöp hatta. Zorla oyun sevdiriyorlar Allahım çıldıracağım.

Evet, çöp. Ne bu yedirememezlik? Çöp arkadaşım ağır çöp hatta. Zorla oyun sevdiriyorlar Allahım çıldıracağım.
Bu kafayla bu yaşa nasıl geldiniz? Bana göre kötü diyebilirdiniz, bana göre Çöpte diyebilirsiniz.

Bana göre çöp arkadaşım. Milyonlar zerre umrumda değil. Milyar kişi de oynasa trilyon kişi de oynayıp beğense bana hitap etmiyor ve "Çöp" evet.
:D.
O da iyiymiş, mesela ben Spiderman: Miles Morales’i sevmiyorum. Kütüphanede olmayıp yeni eklendiğini düşünelim. Benim buna çöp diyip beş para etmez oyunlar getiriyorlar demem ne kadar mantıklı? Muhtemelen eklenen oyunların çoğunu oynamadınız, ismini duydunuz. Hatta duymamış olmanız bile kuvvetle muhtemel. Çünkü Wolfenstein, Kena oyunlarını oynamış birinin çöp diyeceğini düşünmüyorum. Ve hayır, ahım şahım oyunlar değiller ancak yapılacak maksimum yorum “benlik değiller” olurdu normal kişiler tarafından.

Bir tarafta kendi oyunlarını rakip firmanın rakip sistemine getiren Microsoft diğer tarafta kendi oyununu kendi sisteminden kaldıran Sony.

:D.
O da iyiymiş, mesela ben Spiderman: Miles Morales’i sevmiyorum. Kütüphanede olmayıp yeni eklendiğini düşünelim. Benim buna çöp diyip beş para etmez oyunlar getiriyorlar demem ne kadar mantıklı? Muhtemelen eklenen oyunların çoğunu oynamadınız, ismini duydunuz. Hatta duymamış olmanız bile kuvvetle muhtemel. Çünkü Wolfenstein, Kena oyunlarını oynamış birinin çöp diyeceğini düşünmüyorum. Ve hayır, ahım şahım oyunlar değiller ancak yapılacak maksimum yorum “benlik değiller” olurdu normal kişiler tarafından.
Wolfenstein'ı gerçekten bilen bir insan bence saygısından bile çöp demez. En fazla bana göre değil veya ben beğenemedim der. Zaten fikirlerini "Çöp", "Beş para etmez", "Allah kahretsin bu oyunu" gibi cümlelerle dile getiren bir insandan çok bir şey beklememeliyiz.

Bu kafayla bu yaşa nasıl geldiniz? Bana göre kötü diyebilirdiniz, bana göre Çöpte diyebilirsiniz.
Bana göre kötü yazdım zaten yukarıda okursanız görürsünüz :) Bazen forumun kitlesinden nefret ediyorum işte bu yüzden. Onların sevdiği oyunu sevmezsen linç yiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı