PS Plus'a nisan ayında gelecek oyunlar açıklandı! (04.23)

Evet aldı hocam.

Bana göre çöp arkadaşım. Milyonlar zerre umrumda değil. Milyar kişi de oynasa trilyon kişi de oynayıp beğense bana hitap etmiyor ve "Çöp" evet.

O zaman oynamaya devam, daha sonra da miles'ı bitiririm.

DOOM dışında hepsi çöp. Çok açık söylüyorum hepsi beş para etmez oyunlar. Bu ayda şaşırtmadı Plus.
Kena, wolfenstein mı çöp? Bir kaç oyun daha güzel bunların dışında. Ayrıca ps plus’a gelen oyunlar da gayet iyi kaç aydır.

Spiderman’in çıkması bayağı kafa karıştırdı. Marvel ile ilgili bir şey olabilir mi acaba? Diğer exc. Oyunlarda da olursa görüşüm değişir ps plus adına.

Evet, çöp. Ne bu yedirememezlik? Çöp arkadaşım ağır çöp hatta. Zorla oyun sevdiriyorlar Allahım çıldıracağım.

Evet, çöp. Ne bu yedirememezlik? Çöp arkadaşım ağır çöp hatta. Zorla oyun sevdiriyorlar Allahım çıldıracağım.
Bu kafayla bu yaşa nasıl geldiniz? Bana göre kötü diyebilirdiniz, bana göre Çöpte diyebilirsiniz.

Bana göre çöp arkadaşım. Milyonlar zerre umrumda değil. Milyar kişi de oynasa trilyon kişi de oynayıp beğense bana hitap etmiyor ve "Çöp" evet.
.
O da iyiymiş, mesela ben Spiderman: Miles Morales’i sevmiyorum. Kütüphanede olmayıp yeni eklendiğini düşünelim. Benim buna çöp diyip beş para etmez oyunlar getiriyorlar demem ne kadar mantıklı? Muhtemelen eklenen oyunların çoğunu oynamadınız, ismini duydunuz. Hatta duymamış olmanız bile kuvvetle muhtemel. Çünkü Wolfenstein, Kena oyunlarını oynamış birinin çöp diyeceğini düşünmüyorum. Ve hayır, ahım şahım oyunlar değiller ancak yapılacak maksimum yorum “benlik değiller” olurdu normal kişiler tarafından.

Bir tarafta kendi oyunlarını rakip firmanın rakip sistemine getiren Microsoft diğer tarafta kendi oyununu kendi sisteminden kaldıran Sony.

Wolfenstein'ı gerçekten bilen bir insan bence saygısından bile çöp demez. En fazla bana göre değil veya ben beğenemedim der. Zaten fikirlerini "Çöp", "Beş para etmez", "Allah kahretsin bu oyunu" gibi cümlelerle dile getiren bir insandan çok bir şey beklememeliyiz.

Bu kafayla bu yaşa nasıl geldiniz? Bana göre kötü diyebilirdiniz, bana göre Çöpte diyebilirsiniz.
Bana göre kötü yazdım zaten yukarıda okursanız görürsünüz Bazen forumun kitlesinden nefret ediyorum işte bu yüzden. Onların sevdiği oyunu sevmezsen linç yiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…