PS Plus'da bedava verilen oyunlar bizim mi oluyor?

• Konuyu başlatan u7uk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B

u7uk

Hectopat
PlayStation Plus'da bu ay Uncharted nathan drake Collection veriliyor. Benim anlamadığım bu oyunlar bir ay içinde oynamak için mi bedava oluyor yoksa Epic Games store'un yaptığı gibi kütüphaneye eklersek hep mi bizim oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation Plus'da bu ay Uncharted nathan drake Collection veriliyor. Benim anlamadığım bu oyunlar bir ay içinde oynamak için mi bedava oluyor yoksa Epic Games store'un yaptığı gibi kütüphaneye eklersek hep mi bizim oluyor?
Epicte tamamen senin oluyor birşeye gerek kalmadan ekstra indirip oynayabiliyorsun fakat ps plusta sadece plus üyeliğin devam ettiği süre zarfı boyunca istediğin gibi oynayabilirsin, ps plus aktif değilken oynayamazsın tekrar aktif edince devam edebilirsin.

Eğer Plus olan hesabı ana hesap yaparsan diğer hesaplarında da oynayabiliyorsun. Ayrıca Plus özelliklerini de kullanabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı