PS Portal nasıl bir şey?

508280

Hectopat
Daha yeni gördüm. Steam Deck, ROG Ally, Legion GO ve Nintendo siwitchten farkı nedir bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
bana göre en gereksiz cihaz. PS5 olması lazim ona baglaniyorsun goruntuyu o cihaza aktariyor. Yani en fazla yan odada oynamani sağlıyor. Diğerleri gibi değl.

Hocam herhangi bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız yeterli. İsterseniz başka ülkede olun. Bulut üzerinden uzaktan oynama sağlatıyor. Aynı ev içerisinde olma gibi bir zorunluluk bulunmuyor diye biliyorum.

Hocam herhangi bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız yeterli. İsterseniz başka ülkede olun. Bulut üzerinden uzaktan oynama sağlatıyor. Aynı ev içerisinde olma gibi bir zorunluluk bulunmuyor diye biliyorum.

Yine bana göre gereksiz. Dışarıda kullanılsa mantıklı fakat sağlam bir Wi-Fi gerekiyor. Eğer illa istiyorsa onun yerine DualSense alırsın telefonuna remote play indirirsin yani her türlü fiyatına değmez. Ekranı büyük olabilir tek artısı o. Fiyatı da geçersek eğer çok fazla seyahat yapmıyorsa neredeyse hiç kullanilmayacak cihaz çünkü dışarıda kullanılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı