PS Store Spiderman indirime giriyor mu ?

Hakan_999

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktan da gördüğünüz gibi ne zaman bir oyun alacak olsam hep “Belki Spiderman indirime girer” diyorum yani kendimi kısıtlıyorum. Oyun cidden PS Store üzerinden indirime giriyor mu büyük indirimlerde ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz haftalarda indirimdeydi, sanırım gözden kaçırmışsınız. Tekrar indirime gireceği zaman geçen indirime göre bir miktar daha ucuz olabilir.
Konsolu yeni aldığım için dediğiniz gibi kaçırdım sanırım, teşekkürler cevabınız için :) Son olarak indirimli fiyatını hatırlıyor musunuz acaba ?

Konsolu yeni aldığım için dediğiniz gibi kaçırdım sanırım, teşekkürler cevabınız için :) Son olarak indirimli fiyatını hatırlıyor musunuz acaba ?
Hatırlamıyorum ama PSN kardeşliği yapmayı da unutmayın.

Deluxe surumu 220 TL, Normal surumu 180 TL oluyordu yanlis hatirlamiyorsam. Deluxe almanizi oneririm. 3 DLC ile geliyor. Ve psprices.com sitesinden merak ettiginiz oyunlarin fiyat grafiklerini goruntuleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı