PS ve PC için monitör seçimi

LG bende var. Monitör 2K olmasına rağmen çerçevesi 4K. Pc'de 2K'yı PS ve Xbox'ta 4K'yi destekliyor. Mükemmel bi monitör ama HDR desteği yok diye biliyorum. Açılıyor PC'den orası ayrı ama desteği yok. Rtings'den bakabilirsin ona. Dell'i görmüştüm ben araştırırken. Benimki ucuza geliyodu baya. Teşhir ürünüydü ve 4000 TL idi ama hiçbir sıkıntısı çıkmadı ben de iade etmedim. Tavsiye ederim ama şu anki fiyatı ne bilmiyorum 27GL83A'nın.

@Merdt ben de klavyemi itopyadan almıştım ve sorun yaşamadım. Fakat monitörde panel ile iligli dikkat etmemiz gereken çok nokta oluyor bu sebep ile çekincem bulunuyor.

@Genzonzi evet başka hiçbir yerde bulunmuyor ve güzel de bir monitör. Hani en azından mağazada bulabilsem görüp alırız ama ürün Ankara mağazasında bulunmuyor. İnternet tek seçeneğim olacak.

@Ufuk Kayax bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Ne zaman almıştınız?

@Taric bin Zilean panel 2K olmasına rağmen nasıl 4K çalışıyor? Bu kısmı anlayamadım. Dell ile LG şu an aynı fiyat.

Rtings e girip yazarsan anlarsın. Paneli 4K destekli ama pcde 2K çalışıyor. Öyle diyor yani her yerde

Elden alma fırsatınız varsa eğer orda ölü piksel testi yaptırtabilirsiniz. Vatan'da yapmışlardı en azından daha 2 ay önce aldım monitörümü. Muhtemelen İtopya'da da yapıyorlardır.

1 hafta önce aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…