PS Vita Remote Play İçin Almak?

Alınır mı?

• PC TOPLA Bannerlord 2 oynarsın

Oy: 5 71,4%
  • Vita al

Oy: 2 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    7

çay123456

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir kardeşim dünyaya geldi -yaşasın- ve ben onun yanında kalmak zorunda oluyorum bazı zamanlar PS4 odamda ve günümün büyük kısımı orada geçiyor, üstelik S.Walley, vs gibi minik oyunlar beni oldukça tatmin ediyor, tabii günde 3 saat de yol gidiyoruz, yolda baya eğlenceli olabilir bunlar. Tabii amacım bunlar ama remote play özelliğini de kullanmak istiyorum, Ben de bu sebep ile bir PS VITA almayı düşündüm. 2. el bir Vita buldum.
Şimdi bu alet 500 Türk Lirası.
2. el bir cihaz.
16 GB Memory Stick ile birlikte veriliyor.
Orijinal kırılmamış ve Unity diye bir oyun ile geliyor.
Temiz çiziksiz, ve çok az kullanılmış.
Bu ürün alınır mı? Ürünü elden alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps Vita'denen "ÇÖP" aleti ilk çıktığı zaman 800 TL civarına almıştım.
Sony'nin yüz karası bir aletdir kanımca.

Remote Play özelliği için de pek iyi yorumlar almıyor soft hafif hareketli oyunlar için idare eder fakat fps- arcade türünde'ki oyunlar için patates.

Almanı gerçekten önermem şuan halen elim de tutuyorsam köy'e gittiğim zamanlar içindir.

Vita yerine PSP 1000 veya 3006 "crackli" oyun,çanta gibi +' özellikler ile daha ucuza satılıyor.

Ben aldım sırf Remote Play merak ettiğimden . Lakin almaya değmez nedenleri ise :
1- Görüntüyü gerçek kalitede iletmiyor
2-Görüntüde takılmalar felan yaşanıyor...
3-Bu durumu Sony fark etmiş olmalı ki cihaz akkında ne bir gelişme ne yeni versiyon haberleri var.
4-Sadece merakını gidermek içinse 150 TL civarı internet satış sitelerinde 2 el bulup merakını giderip aldığın fiyata yakın satabilirsin.

arkadaşlar remote playde takılma internetten dolayı oluyor vala çok gülüyorum kötü kötü berbat olmuyo sony beçerememiş falan diyenlere...

Yeni konular

Geri
Yukarı