PS Vita vs Nintendo Switch

Hemen hemen tüm videolarına baktım yani evet görüntü biraz kötü ama bence sırf Mortal Kombat oyunu için bile alınır. Bir de genelde elden alın yani sipariş vermeyin falan diyor bazı videolar. Bir de baktım da genelde hep malzemesiyle veriyorlar, tek cihazın olduğu bir ilan ile karşılaşmadım ben. Link varsa atabilir misin.

Sarı site? Sahibinden sitesimi yani.
Evet sahibenden letgo dolap

Bu arada cok guzel video gordum belki fikir verir almadiysan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olsam Nintendo Switch'ya da PS Vita'yi birakip. Yeni çıkan decklerden alırdım. Steam'in ürettiği cok sıkıntılı ama ASUS'un ürettiği var ya da başka firmaların uretigi var. İlla PS Vita'ya da Nintendo olması gerekmiyor ki emulator yukle geç.
Hatta bazı emulatorlerde Online oynaman bile mümkün.

Bana çoğunlukla offline lazım.. deckler üst seviye ama bu vitayı aldıktan sonra onu da alabilirim

Steam deck. Switch güçsüz, vita eski.

Bana çoğunlukla offline lazım. Deckler üst seviye ama bu vitayı aldıktan sonra onu da alabilirim.

O zaman oyunlara bakip almanı tavsiye ederim. Animal crossing ya da Zelda gibi oyunlara bakacaksan Nintendo (yeni oyunlar manasında dedim) yok ben eski ama bir o kadar da kaliteli olan oyunları oynayacagım diyorsan PS Vita (bunun sebebi PS Vita desteginin bitmis olmasindan dolayı söylüyorum) neyse umarim oyunlarına bakıp doğru seçimi yaparsin kendine gore. Ben kaçar.

Steam Deck. Switch güçsüz, vita eski.

Doğru ama offline oynayacagım diyor ya hani o yüzden soruyor. Bırak ta seçimi o yapsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…