PS Vita'ya oyun yükleme

FX 9590

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Muğla
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi PSN Store PS3 ve PS el konsollarında (PSP ve Vita) hakkın rahmetine kavuştu.
Peki biz PS Vita'ya nasıl oyun yükleyeceğiz?

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi PSN Store PS3 ve PS el konsollarında (PSP ve vita) hakkın rahmetine kavuştu.
Peki biz PS Vita'ya nasıl oyun yükleyeceğiz?

SD kart dönüştürücüsü ile henkaku'lu PS Vita'ya bir mağaza yükleyip Wi-Fi üzerinden oyun indirebiliyoruz diye hatırlıyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum forumun PS Vita bölümüne bakabilirsin orada rehber vardır kesin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
VitaShell ile bilgisayardan oyun aktarabilirsin. Oyun linklerini de bir yerden bulacaksın mecburen. Korsan link atmak yasak ama Google'da "downloadgamepsp" şeklinde aratıp ilk siteye girersen güvenli bir şekilde istediğin oyunu indirebilirsin.

PS Vita'ya CD takılıyor mu? SD Kart benzeri bir şey ile yüklenmiyor muydu?
Evet.
SD kart dönüştürücüsü ile henkaku'lu PS Vita'ya bir mağaza yükleyip Wi-Fi üzerinden oyun indirebiliyoruz diye hatırlıyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum forumun PS Vita bölümüne bakabilirsin orada rehber vardır kesin.
64 GB var da Henkaku nasıl yapılıyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
VitaShell ile bilgisayardan oyun aktarabilirsin. Oyun linklerini de bir yerden bulacaksın mecburen. Korsan link atmak yasak ama Google'da "downloadgamepsp" şeklinde aratıp ilk siteye girersen güvenli bir şekilde istediğin oyunu indirebilirsin.
Hocam teşekkür ederim.
Peki Henkaku kurup yüklemek mi daha iyi İSO ile bilgisayardan atmak mı?

64 GB var da Henkaku nasıl yapılıyor?
Hocam teşekkür ederim.
Peki Henkaku kurup yüklemek mi daha iyi İSO ile bilgisayardan atmak mı?
İlk olarak PS Vita'yı Henkaku ile kırmalısın. Kırdıktan sonra istediğin oyunu VitaShell ile PS Vita'ya atabilirsin. Kırmadan oyun falan yükleyemezsin yani.

Geri
Yukarı