PS VR alınır mı?

Hocam şimdi benim PS5'im var ama işte ona güzel eğlenebileceğim ama sıkılıp kenara atmayacağım bir alet gerek yani anlatabildimmi.
PS vr 1 i ps 5 te kullanamazsınız. Ps vr 2 den bahsediyorsanız alınabilir. Ama çok oyun yok şu anda bunu bilerek alın. Sony oyun tarafında vr a pek yatırım yapmıyor ileride bu değişebilir.

Arkadaşlar 2. el PS VR almayı düşünüyorum fakat burada fiyat veya 2. el almak konu değil. Yani benim sormak istediğim şudur bu VR'ı alacağım zaman oyunları nasıl? Bir vakitten sonra sıkar mı? Yani bu aleti almak boşa para vermek midir yoksa eğlenceli mi?

Psvr'dan bahsettiğiniz 1. jenerasyon, PS4 için çıkmış olsa da hiç iyi bir deneyim sunmaz. Çözünürlüğü aşırı derecede düşük, hatta bilgisayara çıkan ilk VR'lar olan Oculus Rift ve HTC Vive'a kıyasla bile çok düşük kalıyor. Kontrolcüleri iyi değil ve kaskı izleme yöntemi ise televizyonun üstüne bir kamera koyup kontrolcülerden çıkan ışıklarla izliyor. Bu da çok iyi bir izleme yöntemi değil aynı zamanda arkanızı dönmenizi de engelliyor. PlayStation için alınacaksa, PS VR 2 tek mantıklı seçim olur.

Geri
Yukarı