PS2 CD okumuyor

Kerem Aytekin

Decapat
Daha fazla  
PS2 mi kurdum CD'yi taktım av kablosunu hafıza kartını kendi kablosunu falan taktım network kablosunu takmadım. Açmak istedim av kanalına girdim PS2'yi açtım çalışıyor fakat sinyal yok yazıyor ve içindeki CD dönmüyor sorunu nedir ya da USB'den oyun atıp oynayabilir miyim?

Sorun CD okumama değil de cihazın çalışmaması söz konusu gibi. Güç kaynağı sıkıntılı olmasın? O değil profil fotosu çok komik. :)

Sorun CD okumama değil de cihazın çalışmaması söz konusu gibi. Güç kaynağı sıkıntılı olmasın? O değil profil fotosu çok komik. :)

Sanmıyorum açtığımda sesi geliyor ve çalışıyor ışığıda yeşil yanıyor sadece CD dönmüyor ve televizyonda sinyal yok yazyor akıllı televizyon bu arada. Ayrıca sağ ol :D

Sanmıyorum açtığımda sesi geliyor ve çalışıyor ışığıda yeşil yanıyor sadece CD dönmüyor ve televizyonda sinyal yok yazyor akıllı televizyon bu arada. Ayrıca sağ ol :D
İşte sinyal yok diyor ya cihazdan bir görüntü çıkışı yok demek oluyor. Cihaz enerji almıyor olabilir. Güç kaynağı çalışsa da cihazı besleyemiyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı