PS2 Ekrandan görüntü alamıyorum

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, eski çalışan PS2 kurdum güç kablosu vesaire taktım ama görüntü kablosu yok sanırım 2 tane USB gibi görüntü çıkma yeri var herhalde oraya televizyondan çıkardığım HDMI girişini takmaya çalıştım oraya girmedi ama televizyona girdi.
Acaba televizyonda kullanılan HDMI PS2'de uyumlu değil mi?
İçinden beyaz, kırmızı ve sarı kablo çıktı bunlardan görüntü alamam sanırım çünkü televizyonda 1 tane o kablolardan birinin gireceği yer var aydınlatırsanız çok sevinirim.

TV'nizin Menüsünde HDMI vs. geçiş yapabildiğiniz yerde side av yazıyorsa bu giriş vardır.

Deneyerek o girişlerin PS ile uyumlu olup olmadığını alarsınız zaten.
eski televizyon da yok ama uydusu kendi uydusu değil ek olarak başka yerden aldık o uyduda bu girişler var lakin televizyonda side av yok.
Yeni televizyon da side av var ama o attığım 3 girişte var taktım ama olmadı side av yapınca görüntü gelmedi.
O 3 giriş bu PS'nin girişlerimi acaba uydu alıcısına taktığımda çıkarmakta çekmem gerekiyor du televizyona taktığımda en ufak geri oynatışımda şap düşüyor.
Kendim kullanmıcam satacam da çalışıyor mu diye emin olmak istiyorum.

Olmaması lazm çektiğinde çıkıyor ise değildir zaten ben asıldığımda çıkmıyor çünkü.
Açtığımda yeşil ışık oluyor fanlar çalışıyor içinden sesler vesaire geliyor ama test edebileceğim ekipman yok eski TV uydu alıcısında bu girişler var ama Side aw yok TV'de yeni TV'dede bu girişler yok nasıl satabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı