Çözüldü PS2 Emülatörü Nereden İndirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shadow99

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
DHL Hava İhracat Stajyeri
Merhaba,

Call of Duty 3. Bir çoğunuz muhtemelen bu oyunun varlığından bile bir haberdir. Bu oyun zamanında PlayStation 2'ye çıkmıştı ve bilgisayara yoktu. Bende de o zamanlar şansıma PS2 vardı ve 8 yaşındaydım. Sürekli bu oyunu oynardım ve hikayesi mükemmeldi bence o zamanlara göre. Hatta sırf anlamak için o yaşta altyazıları not edip sözlükten vs. bakar (O zamanlarda her evde PC-internet yoktu, 2000-2008.), okulda hocalarıma sorardım bu ne demek diye. Açıkçası oyun sağ olsun İngilizcem bayağı gelişmişti o yaşta. Oyunda duydum demezdim tabii hocalara da sorarken gülerler vs. diye. Şu sıralar bir maziye dönüş hevesi aldı beni. Bu oyunu ve gerekli emülatörü nereden bulabilirim, sağlıklı bir şekilde, kazara virüs vs. indirmeden?

Son düzenleme:
Teşekkürler peki oyunları nereden bulabilirim?
PCSX2 öneririm. Düzgün bir EU veya US BIOS ile sorunsuz kullanılabilir.
Sistemim sağlam, muhtemelen program da sağlamsa sorun yaşamam diye düşünüyorum.

MB: Asus ROG STRIX B560-F WIFI / CPU: Intel I7-10700F / RAM: (8x2) Corsair Vengeance 16 GB DDR4 3000 Mhz RGB RAM / GPU: NVIDIA RTX 3060 ASUS EVO OC 12GB v2 / HDD: Seagate Barracuda 1TB 7.2k Rpm / SSD: WD Green NAND/3D 240GB + Samsung 870 Evo 1 TB / PSU: COOLER MASTER 700 W +80 Bronze | HeadSet: HyperX Cloud II

Şu anda bakıyorum nereden indireleceğini bulunca yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…