Ps2 Klavyeyi Laptopta çalıştırma

enes3542

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba.

Windows 8 kullanıcısıyım ve elimde bir adet logitech x7 g800 klavye var. Bu klavyeyi bilgisayarımda çalıştırmak istiyorum fakat girişi ps2 olduğu için kullanamıyorum. Çevirici aldım aygıt tanınamadı hatası ile karşılaştım. Sonrasında birçok şey denedim windows 8 olduğundan herhalde çalıştıramadım.

Fakat şöylede birşey oldu aygıtı ilk taktığımda nasıl olduysa çalıştı çıkardığımda birdaha çalışmadı.

Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün herhangi bir driveri yok otomatik kurlması lazım ancak tanımıyor kod 43 ile gösteriyor. Zannedersem bilgisayarın usb driverleri ile alakalı bir sorun

Win7 yada vista da denedin mi biraz araştır muhakkak driver i vardır logitech'in sitesini kontrol etmeni tavsiye ederim. Driver da sorun yoksa usb slot larında bir sıkıntı olabilir. Aynı slota başka bir tak çalıştır cihaz bağla çalışmıyor ise sıkıntı slotta olabilir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı