PS3 4.60 CFW yaparsam her torrenti oynayabilir miyim ?

• Konuyu başlatan OguzhanBardakkcı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
O

OguzhanBardakkcı

Ziyaretçi
Ps3 ümü güncelledim fakat kasıtlı olarak değil. Şuan 4.60 ve internette 4.60 cfw buldum. Yapıcam fakat , torrentlerde gezerken oyunların yanlarında 3.55 , 4.46 gibi ibareler görüyorum. Ben 4.60 cfw diye bu oyunları oynayamıyacak mıyım ?

Bir cümle ile bırakırsan beni aydınlatmamış olursun ve yazdığın saçma gelir. 4.60 cfw nasıl korsan oynanmıyor , 3.55 cfw ile oynanıyor ya.

Eğer sistemin güncellendiyse orjinal sistem kurduysan, downgrade yapmadan cfw yükleyemezsin. Makinenin içi açılıp müdahale edilmeden versiyon düşürme veya cfw yükleme yapamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda deli sorular , tamamda ben 4.60 cfw buldum. 3.55 cfw kurmak istesem anlarım düşürmeyide 4.60 sisteme 4.60 cfw kurulmaz mı? Zaten versiyon düşürmeyi , düşürülen versiyon için yapıyorlar.

Kurulmaz. Orjinal 4.60 sistemin üstüne 4.70 cfw bile çıksa kuramazsın makineye içeriden müdahale edilmeden.

Bildiğim kadarıyla önce downgrade yapıp 3.55 cfw kurman gerekiyor. Sonra onun üzerine 4.60 cwf kurmalısın. Ben öyle yapmıştım. Her ne kadar iyi bir şey olmasa da şu an yeni çıkan oyunların hepsini oynatıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı