PS3 alınır mı?

Merhaba. PS3 alıp ona özel oyunları (The Last of Us, Uncharted, GoW) gibi oyunları oynamak istiyorum. Sizce bu kadar yıl sonra hala alınır mı? En fazla ne kadar vermeliyim?

Bence hala daha gideri var özellikle The Last of Us için alınabilir.

Anladım. PSP'den devam gibi gözüküyor. Herkese teşekkür ederim

Hocam Fat kasa bulabilirsin o fiyatlara gerekli işlemleri yaptıktan sonra da doya doya PlayStation 1 ve 2 oyunlarını da oynarsın hem.

Hocam Fat kasa bulabilirsin o fiyatlara gerekli işlemleri yaptıktan sonra da doya doya PlayStation 1 ve 2 oyunlarını da oynarsın hem.
ben the last of us için almak istiyorum zaten

Ben The Last of Us için almak istiyorum zaten.

Tamam o zaman al hocam bulabilirsen Fat kasa. Fat kasalar ucuz ama bir sorunu var o da soğutma onu hallettikten sonra doya doya oynarsın. O sorunu da 2 işlem ile çözeceksin 1.'si temizlik termal macun yenileme bu işlemi kendin yapmanı önermem çoğu kişi bozabiliyor PlayStation'u. 2.'si bunu kendin evde yapabilirsin Jailbreak ve fan ayarı bu dediğim işlemleri yaptıktan sonra taş gibi bir PlayStation'un olacak.

Hocam bütçeniz kısıtlıysa alınabilir.
Konuyla ilgili daha detaylı bir blogum var linki:
2022 de Ps3 Alınır Mı?

Arkadaşım geçen hafta sadece PS3 Slim modelini 1500 liraya sattı sadece konsolun kendisini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…