PS3 Almalı Mıyım ?

Daha önce bir konuya daha yazmıştım buna dair, Far Cry4, Dragon Age: Inquisition, Middle-Earth: Shadow Of Mordor, The Evil Within, Alien: Isolation, Mortal Kombat X, Destiny, PES 2015, Fifa 2015, Borderlands: The Pre-Sequel, Call Of Duty Advanced Warfare, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Lego Batman 3: Beyond Gotham. Bu saydıklarım 2014 son çeyreği ve 2015'te PS3 sistemine çıkacak oyunlardan sadece bazıları. Evet belirli oyunlar tabi ki ps3 için sürülmeyecek piyasaya fakat "ps3 öldü" demek yanlıştır. Bunu 2-3 sene sonra söylersiniz. Lütfen çıkacak oyunlar hakkında biraz araştırma yapıp öyle yorumlar yazalım, insanları yanlış yönlendirmeyelim.

Olabilir ama grakfikler ps4 kadar insanları tatmin etmeyecek.

Ben aldım. 15 Gün oldu sayılır. Gta 5, Battlefield 3, Ghosts, Bir de Splinter cell black list aldım. (Hata yaptım son oyunda)
PsPlus aldık bir de, Crysis 3 bedavaya geldi.

Hiç te pişman değilim. Daha bir sürü oyun çıkacak zaten. Grafiklere hiçbir zaman takılmadım. Bilgisayarım, pc işleri için gayet yeterli. Artık oyunları onda oynuyorum ve bence bilgisayara göre çok çok daha zevkli. Seneye de Ps4 almayı düşünüyorum zaten :) Meğerse konsolcuymuşum..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı