PS3 CD'si laptopta nasıl oynanır?

iCley17

Centipat
Daha fazla  
PS3 oyunu FIFA 15 CD'si var oynamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. RPSC 3 gibi emülatörlerle mi olur, farklı uygulamalar ile mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rpsc 3 yükleyip kurduktan sonra disk mi takmam lazım sadece.
Muhtemelen evet. RPCS3 PS3 oyunlarını görüyor ama bunun için direk CD’yi takıp oyun ekleme yerinden CD mi seçmeniz gerekiyor yoksa CD içindekileri masaüstüne atıp onu mu seçmeniz gerekiyor bilmiyorum muhtemelen bu ikisinden biri. YT üzerinde detaylı tutorial’lar var.

Muhtemelen evet. RPCS3 PS3 oyunlarını görüyor ama bunun için direk CD'yi takıp oyun ekleme yerinden CD mi seçmeniz gerekiyor yoksa CD içindekileri masaüstüne atıp onu mu seçmeniz gerekiyor bilmiyorum muhtemelen bu ikisinden biri. YT üzerinde detaylı Tutorial'lar var.

Teşekkürler.

Muhtemelen evet. RPCS3 PS3 oyunlarını görüyor ama bunun için direk CD'yi takıp oyun ekleme yerinden CD mi seçmeniz gerekiyor yoksa CD içindekileri masaüstüne atıp onu mu seçmeniz gerekiyor bilmiyorum muhtemelen bu ikisinden biri. YT üzerinde detaylı Tutorial'lar var.

Hocam bulamadım da YT üzeridnen tut. Bulrusanız atabilir misiniz CD'yi laptopa takıp oynamak için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı