PS3 depolama ortamından güncelle kısmında kullanılabilir güncelleme verisi bulunamadı hatası

Baslikta yazdigim gibi PS3'ümü 4.87'den 4.89 guncellemek icin arkadasimin PC'sinden guncelleme USB'si hazirladim fakat ise yaramadi sorun USB ile mi alakali makine hatasi mi?
USB FAT32 formatlı değilse PS3 algılayamıyor. Bilgisayara tekrar takın. "Bu bilgisayar" klasöründen flash belleğe sağ tıklayıp özellikler diyin. Orada format biçimi yazar.

USB FAT32 formatlı değilse PS3 algılayamıyor. Bilgisayara tekrar takın. "bu bilgisayar" klasöründen flash belleğe sağ tıklayıp özellikler deyin. Orada format biçimi yazar.

Dostum FAT32 formatlı Update klasorunun icinde 4.89 guncellemesi var hepsi dogru.

PS3 adinda klasor olusturup onun icinede UPDATE adinda klasor olusturup guncelleme dosyasini UPDATE klasorune attin mi ?

Attigin dosyanin adinin PS3UPDAT.PUP oldugundan eminmisin?

USB'nin FAT32 ve MBR oldugundan eminmisin ?

PS3 adinda klasor olusturup onun icinede UPDATE adinda klasor olusturup guncelleme dosyasini UPDATE klasorune attin mi ?

Attigin dosyanin adinin PS3UPDAT.PUP oldugundan eminmisin?

USB'nin FAT32 ve MBR oldugundan eminmisin ?
Hocam arkadaşın dediğine göre FAT32'imiş. Ayrıca hepsi doğru diyor. Sanırım yanlış bir şey yapmadı. Buna rağmen nasıl olmadı ona şaşırdım.

Hocam USB FAT32 olabilir ama GPT sitilinde olabilir PlayStation 3'ün USB'yi gormesini engeller yine.

Hocam USB'yi goruyor muzik kısmında fotoğraf kısmında vb. ben sorunu anlayamadim.

PS3 adinda klasor olusturup onun icinede Update adinda klasor olusturup guncelleme dosyasini Update klasorune attin mi?

Attigin dosyanin adinin PS3updat. PUP oldugundan emin misin?

USB'nin FAT32 ve MBR oldugundan emin misin?

PS3 adli bir dosya oldugunu bilmiyorum şu an bilgisayarım yok yarin hallederim ve bildiğim kadariyla sadece Update yeterli diye biliyordum deniyicegim.

Geri
Yukarı