PS3 fan sesi çok geliyor

yasarcan999

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sadece YouTube giriyorum fan yüksekte çalisiyor. Hen'le kırdim. sMAN ve webMAN'den kaynakli fan ayari yükseliyor. Bunlari nasil kaldirabilirim? Silinmiyor.

Sorun yazılımsal ama donanımsal bakım da tavsiye ederim. Toz temizliği ve termal macun değişimi yapabilirsiniz. Geçen gün uçak gibi ses çıkaran PS4'ümde değişim yaptıktan sonra süper sessizlik elde ettim. Eğer macun uzun süredir değişmemişse yapılabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
not: Her kasada çalışır.
Bende fat kasa vardı sarı ışık verdi ve çöp. Sarı ışık verebilir yani o yüzden macun değiştir.

Son düzenleme:
Webman ayarlarına girin. Fan ayarından "syscon" ayarını seçip sayfanın en altındaki "Save" tuşuna basın.

Ayar zaten öyle.
Sman diye bir şey kurdum ondan sonra oldu silinmiyorda.
[ATTACH]621215[/ATTACH]

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    12,4 KB · Görüntüleme: 82
Ayar zaten öyle. Sman diye bir şey kurdum ondan sonra oldu.
WebMAN kaldırmak için önce HEN'i etkinleştirin. XMB menüsünde L2 + R2 + Üçgen tuşlarına aynı anda basın. Ardından sağ üst köşede "ADMIN enabled" diye yazı çıkıyor. Ardından PS3'ün tarayıcısına girip adres çubuğuna "http://127.0.0.1/delete.ps3?uninstall" adresini girin. Konsol yeniden başladıktan sonra WebMAN tamamen silinir. Sman'ı kaldırmak için konsolu yeniden kırmanız lazım(HFW tekrar kurulup, HEN tekrar kurulacak). Yeniden HFW kurmak oyunları silmez.

WebMAN'i hiç anlamadım. 1 defa kurdum, ayar da yapamadım. Allah belamı verdi.

Daha sonra MultiMAN + TempMON dönüş yaptım. Sana da tavsiye ederim.

TempMON'u açıp 2 kere kareye basıp yuvarlağa basacaksın. Sonra istediğin oyunu aç.

WebMAN'i hiç anlamadım. 1 defa kurdum, ayar da yapamadım. Allah belamı verdi.

Daha sonra MultiMAN + TempMON dönüş yaptım. Sana da tavsiye ederim.

TempMON'u açıp 2 kere kareye basıp yuvarlağa basacaksın. Sonra istediğin oyunu aç.
WebMAN birçok şeyin bir arada bulunduğu bir eklenti. XMB menüsünden disk şeklindeki oyunu takabiliyoruz. Fan kontrolü, IDPS değiştirme, XMB içinden FTP, XMB'den SS alma, video kaydetme gibi bir ton özellik var. İki kere bu özellikleri kurcalarken iki kez cihazım bozuldu ve cihazı sıfırlamak zorunda kaldım. Artık sadece bildiğim özellikleri kullanıyorum.

Bu heni komple nasil kaldıracağım sürüm 4.86.1 nasıl 4.86 yapacağım bunu sonra tekrar hen kurcam webmanı silmek icin.
Webman ayarlarimi oto yaptim patlıcaktı PS3.

Bu heni komple nasil kaldıracağım sürüm 4.86.1 nasıl 4.86 yapacağım bunu sonra tekrar hen kurcam webmanı silmek icin.
Webman ayarlarimi oto yaptim patlıcaktı PS3.
4.86.1 diye bir sürüm yok. HFW'yi yeniden kurun. Orijinali tekrar kurmanızı gerektirecek bir şey yok.

Geri
Yukarı