Çözüm Ps3 Gta 4 Kasıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Boşuna PS4 çıkmıyor dimi

Fanboy mode on:

XBOX 360'ta çok daha yüksek FPS ve grafikler aynı ya da daha iyi. XBOX yaa
Hiç hiç yakıştıramadım sana İroniyi çakın artık alt yazılı yapalım şakalarımızı.

CD'den ön yükleme ile oynattığı için kasıyor. Ben oyunun tamamını HDD'ye kurup oynuyordum en ufak düşüş olmuyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps3'ün kopya versiyon oynatabiliyor olması gerekiyor. Hdd'ye standart makinalarda da kurulum yapılıyor oyun menüsünden, fakat oyunun tamamını kopyalamıyor.

Ps3'ün kopya versiyon oynatabiliyor olması gerekiyor. Hdd'ye standart makinalarda da kurulum yapılıyor oyun menüsünden, fakat oyunun tamamını kopyalamıyor.
Yüklemelerle ilgili sorun yok. Bildiğin kasıyor konsol.

Merhaba, bende Ps3 kullanıyorum. GTA 4`te bu sorunları bende yaşadım. Ancak biraz araştırma yaptım. Ps3`mü güvenilir bir dükkâna götürüp, içini temizlettim, bu şekilde birazda olsa iyileşme olduğunu okumuştum. Ancak bir faydasını görmedim. Ayrıca unutmamak lazım Ps4`ün gelmesinden dolayı bunları zamanla yaşayacağımızı hissediyorum. Bir bakıma aslında yeni konsolu satış politikası olarak görüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4'den bahsediyoruz burada. O zamanlar PS4 ün hayali yoktu. Satış politikası en düşük ihtimal yani. Onun dışında bazı zorlayıcı oyunlarda da kasmalar yaşanabiliyor. Birde kekolar bana konsol kasma yapmaz demişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…