PS3 GTA Online Arkadaşı

Beyler hala oynayan varsa ps 3den yazsın instadan birlikte oynarız sesli yarış falan boş takılma bla bla bla. Yaş :16 yaş konusunda sıkıntı olmaz
İnstagram@_zengiemirhan açıkçası psn hesabı adını unuttum ve kalkıp bakmaya üşendim 😅

Ps3 messenger grubumuz olan ps3 online oyunlar grubumuz KURULDU grubu kurmamdaki amaç ps3de gta tarzı onlıne oyunları mesengerdan tek amacı ps3den gta online oynamak için kurulmuş sunucumuza hepiniz davetlisiniz tek şartımız haftada en az 2,3 saat gta online oynamak ve şahsa küfür etmeden oyununuzu OYNAMAK günde en az 2,3 saat gtada araba sumosu yarışlar araba vs rpg uzun wallride v.b birsürü aktivite yapmayı planlıyoruz BİR GÜN DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK DİLEĞİYLE
Ps3 messenger grubumuz olan ps3 online oyunlar grubumuz KURULDU grubu kurmamdaki amaç ps3de gta tarzı onlıne oyunları mesengerdan tek amacı ps3den gta online oynamak için kurulmuş sunucumuza hepiniz davetlisiniz tek şartımız haftada en az 2,3 saat gta online oynamak ve şahsa küfür etmeden oyununuzu OYNAMAK günde en az 2,3 saat gtada araba sumosu yarışlar araba vs rpg uzun wallride v.b birsürü aktivite yapmayı planlıyoruz BİR GÜN DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK DİLEĞİYLE

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar. PS3 GTA Online oynamak isteyen varsa messenger grubu kurmak istiyorum. Hep birlikte heist, serverdaki oyuncular ile savaş, deathmatch ve aklınıza ne gelirse yapabiliriz. PSN adım ıııııııııııtrek. İyi günler.

Tamamdır seni ekleyeceğim. Beraber oynarız.
Ok
Selamun Aleyküm kardeş 1-2 hafta içinde gta 5 alıcam makineye istersen ekle sen beni oynarız
psn adım=xrayzers65
Olur ekliyorum şimdi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı