PS3 hen ile PS4 oyunlarını convert etmek

exp142

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
PS3'te oynadıgım oyunun Update'leri durduruldu PS4'e geçildi. Yeni sezona katılamıyorum.

PS3 hen kullanıyorum bir şekilde PS4 oyunlarını PS3'e port etmek mümkün müdür? Sonuçta aynı OS'u kullanıyor ikisi de. Mimari olarak fark var mı bilemem.

Sony 5, 6 yılda bir konsol çıkarıp diğerine olan desteği kesiyor saçma sapan iş arkadaş. Dolar olmuş 7 PS4 bakalım diyoruz 3000 TL fiyatlar hep. Şimdi alsam 3, 4 yıl içinde buna da desteği kesecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2006 yılında tanıtılmış bir cihaz PS3. Çıkalı 13-14 yıl oluyor. Sence de normal değil mi desteğin kesilmesi? 🙂 Saçma bir şey görmedim ben. Hangi oyun?

2006'da alacağın PC şu an nefes almazdı bile muhtemelen😄

Dostum PS3, 2006'da piyasaya sürülmüş. Hangi marka 15 sene destek verir? Ürünün kullanım süresi 3-5 senedir zaten.
o kadar eskimiydi ya .D
2006 yılında tanıtılmış bir cihaz PS3. Çıkalı 13-14 yıl oluyor. Sence de normal değil mi desteğin kesilmesi? 🙂 Saçma bir şey görmedim ben. Hangi oyun?

2006'da alacağın PC şu an nefes almazdı bile muhtemelen😄
Doğru diyosun hocam . nediyim . ben şunu merak etmiştim Oyun ps3 e de çıktı ps4 e de çıktı . Ps3 için ayrı server var . Ps4 ve pc birleşik diğer servere nasıl geçebilirim. gerçi bunun cevabını burda aramak samanlıkta iğne aramak gibi. Bu arada oyun diablo 3 ros .

Bu durum imkansız. Hem mimari olarak çok farklılar hem de aralarında devasa bir güç farkı var.
aralarında 7 yıl var hocam 7 yıl az değil kesinlikle . Fakat oyun hem ps3 e hem ps4 e çıkış yaptı . Belliki direk ps3 e çıkanı ps4 e port ettiler. ps4 e port ettikleri versiyon güncelleme alabiliyor biz o verisyonu tekrar ps3 e port edebilirmiyiz gibi beyin ameliyatı gibi bir soru sormuştum ama dedigm gibi burda bu bilgiyi verebilecek coder arkadaş var mı bilemem

Aralarında 7 yıl var hocam 7 yıl az değil kesinlikle. Fakat oyun hem PS3'e hem PS4'e çıkış yaptı. Belliki direk PS3'e çıkanı PS4'e port ettiler. PS4'e port ettikleri versiyon güncelleme alabiliyor biz o verisyonu tekrar PS3'e port edebilir miyiz gibi beyin ameliyatı gibi bir soru sormuştum ama dedigm gibi burada bu bilgiyi verebilecek coder arkadaş var mı bilemem.

Bu olayı GTA 5 gibi düşünebiliriz değil mi? PS3'e ilk çıkan GTA 5, çıkışından iki yıl sonra PS4'e çıktı. Şu anda PS3'teki sürüm 1.28. PS4'e GTA 5 çıktığında çıkış sürümü 1.36 idi, aradaki farkı size böyle anlatabilirim, iyi günler.

Geri
Yukarı