PS3 için aile yanında oynanabilecek oyun önerisi

ErenWindows7

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PS 3 için hangi oyunları önerirsiniz? Ailemin yaninda oynayacağım için dikkat edin küfür olmasın olsa da ağır küfür 18+ sahneler olmasın.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

The Ico, Shadow of the Colossus, Portal 2, Bioshock, Dead Space, Tomb Raider, Dragon age origins, dmc.

The ICO, Shadow of the colossus, Portal 2, BioShock, Dead Space, Tomb Raider, Dragon age Origins, DMC.

Bana Dead Space gibi 3 şahıs oyunlar lazım. FPS, PS3'te sarmıyor. Başka önereceğin var mıdır?

The ICO, Shadow of the Colossus, Portal 2, BioShock, Dead Space, Tomb Raider, Dragon age Origins, DMC.

Yüksek grafikli ve 7 GB'yi geçmeyen olsa iyi olur. Flash belleğim 7 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spider-Man: Web of Shadows, Assassin's Creed, Castlevania: Lords of Shadow, Batman: Arkham City, God of War, Darks souls, Darksiders, Sleeping dogs, ve dahası çok var kendiniz de araştırabilirsiniz, bunlar benim oynadıklarım.

Spider-Man: Web of shadows, Assassin's Creed, castlevania: Lords of Shadow, Batman: Arkham City, God of War, darks souls, Darksiders, sleeping dogs, ve dahası çok var kendiniz de araştırabilirsiniz, bunlar benim oynadıklarım.

Teşekkür ederim 857 oyuna baktım ama kendime uygun oyunu bulamadığım için yardım almak istedim.

Gran Turusmo 5 ve 6. Sırf şu oyunu oynamak için tekrar makine alıcam ama 15 yıllık cihazlara çok para istiyorlar.

Gran turusmo 5 ve 6. sırf şu oyunu oynamak için tekrar makine alacağım ama 15 yıllık cihazlara çok para istiyorlar.

Teşekkür ederim hikayeli oyunlar var mıdır? Uncharted gibi mesela benim flash bellek 7 GB Uncharted 18 GB hiç oynayamadım.

Teşekkür ederim hikayeli oyunlar var mıdır? Uncharted gibi mesela benim flash bellek 7 GB Uncharted 18 GB hiç oynayamadım.
Mgs legacy collection yükle. Mgs 4 ü kesin oyna PS3 bulmuşken başka hiçbir yerde oynanamayan bir oyun emülatörde bile çalışmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…