PS3 önceki kullanıcısı kırdırmış

Oyunu ben kurabiliyor muyum? PlayStation mağazasına gitmeden

Kırık da da oyun indiremedim yakınımda PS mağazası yok knk bir online yokmuş duyduğuma gore

Kırık da da oyun indiremedim yakınımda PS mağazası yok knk bir online yokmuş duyduğuma gore

Online yt den baktığımda yoktu biliyorsaniz anlatabilir misiniz ?
Hocam kırık kullanınca Online oynayabilirsiniz, kırık kullanıp online oynayamamak PS4 için geçerli. Şuan PSN oturumunuz açıksa ve konsolunuz son sürüm ise kırık dahi olsa Online oynayabilirsiniz. Battlefield 4 öneririm.

GTA 5 destekliyor galba bir tek.
GTA 5 online kapandı GTA 4 online açık.

Kerem bey kırık kullanınca sadece offline oyunlar mı oynanıyor peki bide ücretsiz oyunlar
Hocam online oynarsınız da oyun yok sıkıntı orada. Çok çok az oyun var online serveri açık olan.Kırık kullanırsanız istediğiniz oyunu rahat bir şekilde ücretsiz oynarsınız veya çok az bir para verirsiniz. Flasha oyunlar yüklenir takar oynarsınız. Oyunlara binlerce lira vermezsiniz. Ücretsiz oyunları da oynarsınız rahat bir şekilde.

Hocam online oynarsınız da oyun yok sıkıntı orada. Çok çok az oyun var online serveri açık olan.Kırık kullanırsanız istediğiniz oyunu rahat bir şekilde ücretsiz oynarsınız veya çok az bir para verirsiniz. Flasha oyunlar yüklenir takar oynarsınız. Oyunlara binlerce lira vermezsiniz. Ücretsiz oyunları da oynarsınız rahat bir şekilde.
Tamam teşekkür ederim bi de oyunları güvenli olarak nasıl indirebilirim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu liste yardımcı olacaktır 🙂.

Yeni konular

Geri
Yukarı