PS3 orijinal olarak nereden satın alınır?

O da mı pahalanmış?🥲
113.png

Biraz daha? PS4'ün internetteki fiyatları zaten 3500'den başlıyor sanırsam...
2. El sorun olmaz herhalde? İlla 0 alacaksanız maalesef.

Eki Görüntüle 1068052

2. El sorun olmaz herhalde? İlla 0 alacaksanız maalesef.
2. El alayim almasina da asıl korkum bir sorun çıkar diye. Velev ki aldim ve bir sorun oldu. Satici kisi de iade etmeyebilir. Guvenilir olmasi acisindan orijinal bakiyordum ama varsa bildiğiniz 2. El güvenilir olarak satan bir yer önerebilirsiniz.

2. El alayim almasina da asıl korkum bir sorun çıkar diye. Velev ki aldim ve bir sorun oldu. Satici kisi de iade etmeyebilir. Guvenilir olmasi acisindan orijinal bakiyordum ama varsa bildiğiniz 2. El güvenilir olarak satan bir yer önerebilirsiniz.
Kargo geldikten sonra 2 gün iade hakkınız var. Tamamen güvenilir.

Aslında mantıklı fena değil gibi gözüküyor. Internette gezerken hepsiburada'da ise böyle bir ilanla karşılaştım. Peki ya sizce buradan almak güvenli olur mu?
Teşhir ürün alınmaz bence hocam. Ama sorun olmaz diyorsanız olabilir. Attığım siteden iki ürün daha veriyorum.

Teşhir ürün alınmaz bence hocam. Ama sorun olmaz diyorsanız olabilir. Attığım siteden iki ürün daha veriyorum.
Teşhir ürün olması ne anlama geliyor, pek bilmiyorum da kusura bakmayin.

Dediğim üzere ben 2. el almasina alırım fakat cikabilecek her sorundan korkuyorum desem yeridir. Hani o kadar para biriktirmişim etmişim, kim olsa bu paranın boşa gitmesini istemez. Sonuç olarak gerçekten güvenebilirim diyorsaniz yine de inceleyeyim.

Teşhir ürün olması ne anlama geliyor, pek bilmiyorum da kusura bakmayin.

Dediğim üzere ben 2. el almasina alırım fakat cikabilecek her sorundan korkuyorum desem yeridir. Hani o kadar para biriktirmişim etmişim, kim olsa bu paranın boşa gitmesini istemez. Sonuç olarak gerçekten güvenebilirim diyorsaniz yine de inceleyeyim.
Teşhir ürün, mağazaların vitrinine konulan ve herkesin deneyip, oyun oynadığı, sergilendiği ortak addır. Attığım site dediğim gibi, kargo geldikten 2 gün içinde iade hakkınız var. Telefona indirmeniz gerekiyor.

Evet uygulamaya baktim da hani bir sorun olursa iade edileceği yaziyor, teşekkür ederim.

Bu arada internette gezmekte iken bir de böyle bir seyle karşılaştım.

Yine bilgisizligimden soruyorum kusura bakmayın ama yenilenmiş durumda olmasi ne demek oluyor?
Yenilenmiş demek sıfır ikinci el demek. Apple'ın refurbished telefonları gibi. Bir şirket düşün; ikinci el Playstation'ları topluyor, onarıyor, parçalarını değiştirip güncelliyor, dışındaki çizikleri gideriyor sıfır gibi yapıyor ve satışa çıkarıyor. Ancak asla sıfır bir ürün gibi olmuyor. Böyle ürünlerin Sony garantisi yoktur. Satan firma 6 ay- 15 ay arası garanti verir. Satın almak akıl kârı değildir.

Huh ögrenmiş oldum teşekkür ederim.
Belki de en iyisi bir saticiya gidip inceleyerek karar vermektir? 2. El konsollar baya bir pis de olabiliyor bir yandan uzak durma sebebim bu diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı