PS3 silinen oyun nasıl geri getirilir?

FexLevia

Kilopat
PS3 Super Slim cihazım var, bunun içinde 40 tane oyun vardı. YouTube'u indirdim YouTube'a girince PS3 siyah ekranda donuyordu. YouTube'u sil dedim YouTube ile Infamous 2 çakıştı herhalde bu oyunum silindi. Ben bu oyunu kurtarabilir miyim veya sistemi geri yüklüyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3'te dosya bütünlüğü çok önemlidir. Oyun dosyalarındaki en küçük değişim bile sıkıntı çıkartmaktadır. Silinen veya bozulan oyunu geri döndürmek çok çok zordur. Konsolunuz kırık ise(Muhtemelen kırık. 40 oyun koleksiyoncu değilsen niye konsolunda dursun?) başka sitelerden indirip kurman lazım. Yada makineyi aldığın yere götür. Büyük ihtimal aldığın yer yükleme yapıyordur(Birinden 2. El direk almadıysan, Bir dükkandan vs. aldıysan.)

Birde konsolum psn store a girerken watch dogs u biraz oynadıktan sonra donuyor black ops 2 ye girer girmez konsol kitleniyor ne yapmam lazım aldığım yere götürmemmi lazım?

Büyük ihtimal kopyadır. Cihazı kırmadan oyun atılabiliyor. Silinen oyunları geri getiremezsiniz. Ya konsolu kendiniz kırıp oyunları internetten çekeceksiniz veya orjinallerini PS Store ve disk şeklinde satın alacaksınız. Onun haricinde belki aldığınız yer ayrıca yüklüyor olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı